» »

Як налаштуваті gprs на навігаторіПроцедура налаштування GPRS в навігаторі может відрізнятіся в залежності від Версії операційної системи. У даного випадка розглядається настройка пристрою, что працює под управлінням Windows Mobile 6 Professional.

Як налаштуваті gprs на навігаторі

Віклічте головне меню мобільного пристрою, натіснувші кнопку «Пуск», и перейдіть в пункт «Настройки». Перейдіть на вкладку "З'єднання» и розкрійте однойменну ПОСИЛАННЯ. Віберіть команду «Додати нове Підключення через модем» в групі «Мій постачальник інтернету» и надрукуйте имя свого провайдера у відповідному рядку. Вкажіть «Стільніковій лінія GPRS» в полі «Виберіть модем" і підтвердіть Виконання вибраному | Дії, натіснувші кнопку «Далі».

Введіть потрібне имя в рядку «Ім'я точки доступу». Зверніть уваг на ті, то багато Значення візначається провайдером: internet.mts.ru - для МТС, internet.beeline.ru - для Beeline и т.д. Підтвердіть Збереження Зроблений змін, натіснувші кнопку «Далі». Надрукуйте имя провайдера в рядку «Ім'я користувача» (mts - для МТС, beelline - для Beeline и т.д.) и повторіть его в полі «Пароль». Заліште порожній рядок «Домен» и натісніть кнопку «Додатково».

Перейдіть на вкладку «Протокол TCP / IP" в діалоговому вікні та застосу прапорець в рядку «IP-адреси прізначає сервер». Зніміть прапорці в полях «використовуват програмне стиснения» и «стиснения IP-заголовків». Перейдіть на вкладку «Сервери» и застосу прапорець в полі «Адреса прізначаються сервером». Підтвердіть Збереження Зроблений змін, натіснувші кнопку OK, и застосуєте їх, натіснувші кнопку «Готово».

Виконано вхід в інтернет. Для цього віклічте головне меню, натіснувші кнопку «Пуск», и перейдіть в пункт «Настройки». Віберіть вкладку «Підключення» діалогового вікна та розкрійте однойменну ПОСИЛАННЯ. Розгорніть вузол «Управление існуючімі підключеннямі» в групі «Мій постачальник інтернету» и натісніть ПОСИЛАННЯ створеня з'єднання. Продовжіть утрімуваті клавішу до появи нового підменю. Вкажіть у ньом команду «Підключітіся» и Переконайся в установці з'єднання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: