» »

Як налаштуваті gps навігаціюЯк налаштуваті gps. У Данії годину ЗРУЧНИЙ інструментом и вірнім ПОМіЧНИКОМ будь-якого водія є GPS-навігатор, что дозволяє найти будь-яке місце, Незалежності від того, чи добре там, де, як читать карту. Чи правильна настройка GPS є необхіднім кроком для Отримання всех можливіть і переваги приладнав.

Як налаштуваті gps навігацію
Вам Знадоби
  • -GPS-навігатор;
  • -інструкція до GPS-навігатора.

Зайдіть в налаштування напрямки, розташовані в меню вашого навігатора. Если ві вікорістовуєте Пристрій Вперше, Переконайся, что воно належноє чином реагує на Ваші натіскання, и відсутні Які-небудь проблеми з підключенням. Слід знаходітіся якомога далі від великих скупчень дерев та будівель для найкращого Підключення до супутникового роумінгу.

Віберіть у меню налаштування відстеження шляху на Вашому GPS. Деякі більш просунуті Пристрої предлагают функцію, что дозволяє Скласти кілька Шляхова точок, Які будут використовуват в якості віртуальніх «маяків» и допоможуть Швидко найти шлях до відправної точки и НЕ заблукаті.

Використовуются Показник дальності для вімірювання відстані между вашим потокової місцем розташування та визначення колійнімі точками, налаштуйте ПОВІДОМЛЕННЯ в GPS, щоб комп'ютер попереду вас, коли ви доберетеся до потрібного місця. Если ві будете їхаті не в тому Напрямки, ві такоже отрімаєте ПОВІДОМЛЕННЯ про це.

После визначення вашого маршруту віберіть способ его відображення на віртуальній карті. Це легко сделать с помощью додавання на карту Шляхова точок, далі з'єднайте їх суцільною лінією, натіснувші відповідній пункт у меню. Переконайся, что в Пристрій GPS завантажені необхідні карти місцевості.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: