» »

Як налаштуваті gps-навігатор PrestigioЯк працює gps навігатор. Налаштування gps-навігатор Prestigio, як правило, зводіться до роботи з програмним забезпеченням даного приладнав. Безпечніше сделать Цю операцію через сервісні Компанії, альо, ЯКЩО ві просунути користувач, то виконан ее Самі: поновіть або замініть навігаційну програму, поновіть и проіндексує карти.

Як налаштуваті gps-навігатор Prestigio

Відновлення навігаційної програми iGo Версії 2006 або оновлення ее до Версії 2008 року на GPS навігаторі Prestigio Geovision 350 проводитися таким чином. Скачайте на свой комп'ютер програму iGo Версії 2006 року на сайті На даний http://depositfiles.com/files/9yry92jgz або програму iGo Версії 2006 року на сайті На даний http://depositfiles.com/files/gr69iyk8t. Підключіть навігатор до комп'ютера через ActiveSync. Відкрійте через провідник список папок на навігаторі и знайдіть папку Flash_Storage. Встановіть у неї програму iGo (Тільки одну версию!).

Створіть у будь-якому простому (Не Word) текстового редакторі файл autorun.inf такого змісту: navigation = Flash_Storage igo igopna.exe. Помістіть файл autorun.inf в папку Flash_Storage. Запустіть автопошук и после Виявлення навігатором супутніків встановіть в налаштування необхідній порт GPS приймач.

Замість програми iGo ві можете такоже Встановити навігаційну програму Navitel, скачавши ее на сайті На даний http://depositfiles.com/files/dtqheyg1k. После скачування зробіть ее установку таким чином.

Встановіть на комп'ютері ActiveSync Версії 4.5. Відформатуйте карту пам'яті навігатора в файлову систему FAT або FAT32. Розпакуйте архів з Navitel в кореневий каталог карти пам'яті. Підключіть навігатор до комп'ютера в режімі «Гість». Скопіюйте в комп'ютер файл autorun.inf з папки Flash_Storage и відредагуйте его в будь-якому в текстовому редакторі, змінівші рядок navigation = Flash_Storage igo igopna.exe на рядок navigation = MMC_Storage Navitel Navitel.exe. Збережіть отриманий файл в папці Flash_Storage вместо старого файлу autorun.inf.

Скачайте необхідні навігаційні карти для Navitel (Наприклад, на торрент-трекерах або на сайті На даний http://4pda.ru) i збережіть їх у кореневий каталог карти пам'яті навігатора. Проіндексує карти и створіть атлас. Вкажіть в настройках шлях до карт.

Процес налаштування gps-навігатора нескладних. Однак не забувай Зберегти на комп'ютері резервну копію початкової Версії autorun.inf, щоб можна Було відновіті Вихідне програмне забезпечення навігатора в разі невдалої настройки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: