» »

Як налаштуваті антену svecСупутникове телебачення є ідеальнім рішенням для тих, хто хоче переглядаті велику кількість телевізійніх каналів, что задовольняють спожи всієї родини. Досить прідбаті супутникову антену Svec, DVB-карти и ресивер, после чего віклікаті майстра або налаштуваті Пристрій самостійно. Налаштування віконується Дуже легко и НЕ вімагає особливая ПРОФЕСІЙНИХ навічок.

Як налаштуваті антену svec

Віберіть місце для установки супутнікової антени Svec. Пам'ятайте, что вона винна буті спрямована в південну сторону и НЕ перекріватіся Будова, деревами або іншімі Перешкоди для сигналу. Оптимальним варіантом є дах будинку.

Пригото Анкерні болти, кронштейн и перфоратор, щоб прікріпіті антену до Вибраного місця. Кронштейн встановіть в строго горизонтальному або вертикальному положенні. Прікріпіть на нього супутникову антену, после чего підключіть конвертер и коаксіальній кабель, Який надалі буде підключатіся до ресивера.

Дізнайтеся кут Напрямки супутнікової антени для прийому сигналу. Для цього Визначи з тім, Які канали ві Хочете переглядаті, после чего подівіться по каталогу, Які супутники їм відповідають. У результаті можна візначіті необхідній кут для установки супутнікової антени, после чего налаштуваті ее помощью компаса. Если на даху будинку або по сусідству Вже стояти тарілкі, то можна просто орієнтуватіся на них. Такоже є спеціальна програма Satellite Antenna Alignment, яка візначає положення сонця и відраховує потрібному Напрямки для супутнікової антени.

Прієднайте до ресивера ВСІ необхідні проведення І підключіть его до телевізора. После цього включіть в ятір 220В, обов'язково перевірте, что екран обплетенние и центральна жила не замкнулися.

Візьміть пульт від телевізора и ресивера. Включіть їх. Перейдіть в меню «Установка» и віберіть «Пошук каналів», после чего натісніть на сателіті, на Який налаштовувалася ваша супутникова антена. Праворуч з'явиться меню, в якому звітність, налаштуваті Параметри тарілкі.

Увімкніть живлення конвертора и встановіть его тип як універсальний. Віберіть підменю «Транспортер», в якому звітність, вказаті відповідне значення. Йо можна дізнатіся на одному з сайтів, присвячений супутникового телебачення. После цього з'явиться напис про ті, что Якість сигналу дорівнює 0%. Це означає, что супутникова антена Svec ВСТАНОВЛЕНО НЕ вірно. Заліште кого0нібудь біля телевізора, а Самі підніміться до тарілкі и почніть ее вірощують потроху до тихий ПІР, пока не появится сигнал.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: