» »

Як налаштуваті Безкоштовні каналізацЯк налаштуваті супутникове телебачення. Існує около 20 безкоштовна каналів федерального значення, приймання якіх можна налаштуваті за наявності антени и пульта від телевізора. Найчастіше телевізійні провайдери для своих КЛІЄНТІВ Надаються пакет услуг, в Які такоже входити безкоштовний переглядання Деяк каналів.

Як налаштуваті Безкоштовні каналізац
Вам Знадоби
  • - інструкція до телевізора;
  • - пульт;
  • - вихід в інтернет;
  • - ресивер.

Для налаштування безкоштовна каналів увімкніть телевізор, Попередньо прієднавші до нього антену, и візьміть пульт. За помощью інструкції до! Застосування налаштуйте каналізац на Вашому ТБ. В основному ВСІ Дії проводяться помощью кнопки «Меню» на пульті.

После натіскання цієї клавіші на екрані телевізора відобразіться меню, в якому такоже помощью пульта віберіть каталог «налаштування», з підкаталогамі «Автоматичні настройки» и «Ручні настройки».

Віберіть підкаталог «Автоматичне налаштування», после чего ТВ почном скануваті телевізійний ДІАПАЗОН и запісуваті знайдені програми в пам'ять телевізора. За закінченні роботи війдіть з меню и починаєм Дивитись ТБ.

Для безкоштовна перегляду супутникового ТБ через комп'ютер встановіть на ньом програму ProgDVB разом з кодеками для відео MPEG4 и MPEG2.

Для налаштування програми позначте функцію Зсув годині Timeshift и віберіть місце для размещения файлу записи, вказано при цьом его Максимальний розмір.

Для запуску програми в меню установки віберіть список прістроїв, де вкажіть тип відеокарті. Через меню увійдіть у вкладку «DISEqC и провайдери», в пункті empty ще раз вкажіть тип конвертора и відеокарті. Позначте необхідній вид супутника у вкладці «На Який супутник налаштованості» и віберіть значенні «Поиск каналу».

За відсутності ключів скорістайтеся методом шарнінга. Для цього використову плагін для ProgDVB CSCLient и карти DVB-S2 або DVB-S. Скопіюйте рядок доступу від шарінг-сервера у файл csc.ini.

Запустіть ProgDVB. Віберіть Cardserver Client в меню плагіна и відзначте в ньом Active. Далі Визначи з потрібнім вам каналом и зайдіть у вкладку «Властивості каналу». Вкажіть ідентифікатор залежних від вибраному | пакета.

Для перегляду супутникового ТБ по телевізору запустіть на ресівері сканування супутника на наявність доступних каналів. После певної кількості годині появится два перелікі з Перерахування безкоштовна и платних каналів. Віберіть перший, таким чином ві ВСТАНОВИВ на своєму ТЕЛЕВІЗОРІ супутникове ТБ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: