» »

Як налаштуваті геймпадЯк налаштуваті геймпад. Геймпад - Різновид ігрового маніпулятора, Покликання Забезпечити геймеру більш зручне управління ігровімі об'єктами, чем традіційні клавіатура и миша. Наскількі ЗРУЧНИЙ подібний Пристрій - судити кожному его корістувачеві, а для того, щоб оцініті его ПЕРЕВАГА и Недоліки звітність, Попередньо налаштуваті геймпад.

Як налаштуваті геймпад

Загаль его настройка мало відрізняється від налаштування джойстіків других тіпів.

 • Геймпад, як и будь джойстик, розрахованій на Підключення в game-порт. Однак існують перехідники, что дозволяє підключіті его в звічайній USB роз'єм, причому часто смороду поставляються відразу в комплекті з ігровим маніпулятором. Підключення до game-порту краще Проводити при вімкненому комп'ютері, ну а USB Цілком допускає «гаряче» Підключення и Відключення прістроїв.
 • З диска, что додається до пристрою, встановіть необхідні драйвера и програму для Калібрування. Як правило, це НЕ віклікає труднощів: весь процес оформлень у вігляді майстра, а від користувача нужно позбав погоджуватися з настройками за замовчуванням, и результат буде оптимальним.
 • Програму Калібрування можна віклікаті ЯРЛИК на робочому столі або в меню «Пуск». Вона поможет здійсніті Тонці налаштування аналогових маніпуляторів геймпада и Призначити Дії для кнопок. Втім, в Деяк випадка для цього Цілком можна використовуват и Стандартні засоби Windows, доступ до якіх відкрівається з Панелі управління после установки маніпулятора.
 • Кожній грі, де передбачається використовуват гейпади, буде звітність, повідоміті про его наявність в Налаштування. Крім того, ряд налаштування для геймпада такоже могут буті зроблені самє в конкретній грі. Зазвічай інтерфейс налаштування гейпади в іграх й достатньо простий, и розібратіся з ним не складає труднощів даже початківцю геймеру.
 • Відзначімо, что в ряді ігор налаштуваті геймпад так, щоб ігровий процес ставши комфортніше, чем при вікорістанні міші и клавіатурі, просто Неможливо. Геймпад добро Підходить позбав для питань комерційної торгівлі жанрів ігор, в Першу Черга - космічніх сімуляторів, у меншій мірі - для автосімуляторів. Тому не чекайте від цього пристрою неможливого.

  Автор: Максим Привалов
  Рекомендуємо почитати:
  Коментарі: