» »

Як налаштуваті домашні колонкиДомашні колонки бувають різніх Видів и Розмірів и Використовують для різніх цілей: відтворення звуку комп'ютера, прослуховування музики з комп'ютера або Музичний центр. Або ж колонки могут являти собою цілу акустичну систему домашнього кінотеатру. Всі ЦІ факторі вплівають на вибір колонок, а вісь основні моменти налаштування є загально, як для маленьких комп'ютерних колонок, так и для великих акустичних систем.

Як налаштуваті домашні колонки
Вам Знадоби
  • - Самі колонки;
  • - ПЗ або драйвера для Підключення колонок (могут знадобітіся при підключенні колонок до комп'ютера);
  • - необхідні для Підключення аксесуари («тюльпани», перехідники ТОЩО);
  • - стабілізатор напруги;
  • - подовжувач (при необхідності);
  • - розетка.

Чи правильна настройка колонок ПОЧИНАЄТЬСЯ з їх вірного Вибори. Перш чем купуваті колонки, ві повінні обміркуваті їх призначення, Розміри и кількість. Тут працює правило: чим менше приміщення, тим менше Розміри колонок и їх кількість. Відповідно, в пріміщенні з великою площею можна розмістіті до п'яти колонок з різнім розміром дінаміків.

Перед підключенням колонок ві повінні Встановити програмне забезпечення (ЯКЩО це звітність,). Потім ві можете під'єднаті колонки до комп'ютера, Музичний центр або телевізора. Делать це нужно, суворо дотрімуючісь Вказівок інструкції.

Колі колонки підключені и пізнані технікою, їх нужно налаштуваті. Налаштування Полягає в правильному віборі параметрів настройки на комп'ютері або в ТЕЛЕВІЗОРІ, а такоже в правільній розстановці колонок. Робиться це путем проб и помилок, так як вона Індивідуальна для шкірного приміщення. Вам доведеться Постійно змінюваті режими и параметрами, пересуваті колонки з місця на місця, щоб домогтись найкращого звуку.

Для налаштування колонок можна використовуват еквалайзер. Це прилад, коригуючий частотну характеристику звуку. При бажанні помощью еквалайзера ві можете создать абсолютно новий звук, змінівші налаштування приладнав на свой Розсудів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: