» »

Як налаштуваті пульт AminoПульт дістанційного Керування дозволяє Здійснювати налаштування и перемикань каналів телевізора на відстані. Пульти Amino могут буті запрограмовані под будь-яку модель телевізора, порядок налаштування відрізняється для кожної МОДЕЛІ.

Як налаштуваті пульт Amino
Вам Знадоби
  • - пульт ДУ;
  • - телевізор.

Виконано налаштування пульта Amino для Виконання послідовності команд помощью натіскання однієї кнопки, тоб призначення макросу на кнопку. Зверніть уваг, что его можна Призначити не просто на одну кнопку, а на реакцію кнопки в одному з двох режімів (TV або STB).

Для создания макросу натісніть обідві клавіші режімів и тримайте Дві секунди. Потім віберіть режим, в якому буде змінюватіся Реакція кнопки и натісніть кнопку, для Якої ві Хочете Призначити макрос. Таким чином, ві можете запрограмуваті пульт на Виконання часто вікорістовуваніх Дій.

Прізначте Дії кнопці. Натісніть STB або TV, залежних від того, Якого пристрою звітність, послати сигнал. Далі натісніть будь-яку кнопку, дія Якої звітність, Виконати.

Повторюйте ЦІ два пункти стількі разів, Скільки Дій ві Хочете записатися в макрос (Не больше чотірьох). При необхідності Дода паузу после Дії, для цього натісніть STB. Увімкніть повтор макросу при утріманні натіскання кнопки помощью TV. Для виходе з програмування одночасно натісніть (STB) + (TV).

Налаштуйте пульт Amino на управління вашим телевізором, для цього натісніть кнопку TV, вона винна загорітіся червоного кольору. Потрімайте, дочекайся, поки вона згасне. После цього натісніть «ОК». Чи не відпускайте обідві клавіші, поки вновь не займеться кнопка TV.

Відпустіть їх. З табліці, Наведеної на сайті На даний http://www.dsr.dn.ua/index.php/component/content/article/19/56-tuneaminopult.html віберіть виробника свого телевізора, с помощью цифрових кнопок на пульті дістанційного Керування введіть один їх трізначніх кодів, что відповідають Вашому ТБ. После Закінчення набору кнопка TV винна автоматично згаснуті, натісніть и Відпустіть кнопку «ОК».

Перевірте правільність коду, для цього скорістайтеся клавішею управління гучністю VOL, перед Цім перемкніть пульт в режим управління телевізором помощью одноразового натіскання на клавішу TV. Если Реакції на кнопки немає, вновь повторіть Третій крок, вікорістовуючі Інші коди з табліці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: