» »

Як налаштуваті супутник "Астра"При самостійній установці супутнікової антени звітність, враховуваті ее напрямок, щоб налаштуваті прийом каналів з питань комерційної торгівлі супутника. Для шкірного існує свой кут установки.

Як налаштуваті супутник "Астра"
Вам Знадоби
  • - супутникова антена;
  • - ресивер.

Змонтуйте комплект супутнікової антени перед установкою, зніміть верхню ізоляцію кабелю, розташо вокруг нього екранує обплетення. Потім помістіть фольгу уздовж неї. Зніміть куля внутрішньої ізоляції на 10 міліметрів. Накрутите роз'єм до упору и відкусіте центральний провідник, щоб ВІН НЕ виходе за Межі роз'єму більш ніж На два міліметрі.

Встановіть антену з помощью світа ресивера. Для цього закріпіть тарілку в Напрямки розташування сонця опівдні. Чи не Затяги гайки до кінця. У Вибраного Напрямки не винних буті ніякіх об'єктів (будівель, дерев). З'єднайте кабелем Центральну клеми Перемикач з Клем ресивера.

На первом клеми Перемикач підключіть кабель лівої головки («Астра»). Увімкніть ресивер, віберіть канал, добійтеся максімальної якості сигналу. Повільно Повертаюсь антену, щоб вібрато ее оптімальне розташування. После цього остаточно затягніть гайки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: