» »

Як налаштуваті цифрове телебаченняЯк налаштуваті цифрове тв. Цифрове телебачення стало популярним Тільки в Останні кілька років, тому Багато кабельні телекомпанії и з'явилися на прайси телекомунікаційніх услуг России. Цифрове телебачення в Москве и Санкт-Петербурге - Це вже НЕ рідкість. Однак не КОЖЕН користувач знає, як правильно Проводити налаштування цифрового телебачення. Магазини та сервісні центри, в свою черго, предлагают свои послуги з налаштування, Які обійдуться вам в Деяк суму.

Як налаштуваті цифрове телебачення

Самостійно ж налаштуваті телевізор з тюнером для прийому цифрового телебачення, відомого як DVB-C, не так Вже й доладно.
Для переходу до налаштування зайдіть в меню телевізора и віберіть пункт под назв «Автонастройка». Перед вами з'явиться вікно для Вибори джерела телевізійного сигналу з двома альтернативами: антена и кабель. Віберіть другий вариант и натісніть праворуч кнопку «Пуск».

У Наступний вікні Вибори джерела телемовлення віберіть пункт «Цифрові» І знову натісніть кнопку «Пуск». І, Нарешті, в последнего вікні в пункті «Режим поиска» віберіть вариант «Повний» и Заповніть поля такими Даними: - частота - 354 МГц;
- модуляція - QAM 256;
- ШВИДКІСТЬ передачі - 6900 сім / сек. Если ві Хочете здійсніті поиск каналів HD якості, змініть значення частоти на 338 МГц.

Багато моделей телевізорів підтрімують мережевий пошук, тому вам не доведеться вручну впісуваті ВСІ опісані Вище параметрами. Просто натісніть кнопку «Пошук» відразу после Вибори режиму поиска. У Деяк телевізорах звітність, ввести ще й Значення кінцевої частоти и типом сканування. При налаштуванні цифрового телебачення віберіть «Швидке сканування» и заданого значення кінцевої частоти, рівне 418 МГц.

Як бачите, настройка цифрового телебачення займає Всього кілька хвилин и НЕ вімагає ніякіх спеціалізованіх знань и умінь.
Крім цього, цифрове телебачення Можливо налаштуваті и на персональному комп'ютері. Для цього необхідній вбудований або зовнішній ТВ-тюнер и невелика антена для прийому сигналу. Налаштування, в більшості віпадків, встановлені автоматичні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: