» »

Як навчитись користуватись макетної платою (breadboard)Для людини, что почінає пізнаваті світ електроніки, зовсім очевидним может буті Використання такого інструменту як макетного плата - breadboard. Часто для того щоб Швидко зібраті макет небудь Електронної схеми на столі, ЗРУЧНИЙ скористати макетної платою, яка дозволяє обійтіся без пайки. І позбав потім, коли ві переконаєтеся в працездатності своєї схемі, можна буде потурбуватіся про создания друкованої плати и паяння.

Як навчитись користуватись макетної платою (breadboard)
Вам Знадоби
  • Макетного плата (breadboard), з'єднувальні дрота, світлодіод, кнопка, резистор з опором в діапазоні 200 ... 500 Ом, батарейка.

Як навчитись користуватись макетної платою (breadboard)
Типовий вид макетної плати подань на малюнку. Бувають більш складні зразки, бувають простіше. Альо принцип пристрою залішається однаково. Макетного плата Складається з пластикового Підстави з безліччю отворів, зазвічай з кроком 2,54 мм. Відчини Потрібні для того, щоб вставляті в них Висновки радіоелементів або з'єднувальні дрота.

Як навчитись користуватись макетної платою (breadboard)
На малюнку представлена ​​Інша макетного плата. Зліва - загальний вигляд, праворуч Кольорах позначені провідники. Синій колір - це "мінус" схеми, "червоний" - плюс, зелений - це провідники, Які ві можете використовуват на свой Розсудів. Зверніть уваг, что відчини з'єднані НЕ Вздовж макетної плати, а поперек.

Як навчитись користуватись макетної платою (breadboard)
Для придбання навички роботи з макетної платою нужно зібраті найпростішу схему, як показано на малюнку. "Плюс" підключіть до позитивного полюса батарейки, "мінус" - до негативного. Червонія и зеленим показані провідники, блідо-червоним и блідо-зеленим - доріжкі макетної плати. Если схема зібрана правильно, то при натісканні на кнопку світлодіод винен світітіся. Ві бачите, что не вимагає Було брати в руки паяльник, щоб зібраті ЕЛЕКТРИЧНА схему. Це Швидко и ЗРУЧНИЙ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: