» »

Як відключіті АОН в телефоніФункція автоматичного визначення номерів Дуже часто Буває доступна за наявності відповідного пункту налаштування в меню телефону, прот відключіті ее НЕ всегда Буває просто.

Як відключіті АОН в телефоні
Вам Знадоби
  • - інструкція до вашого телефону;
  • - Номером технічної ПІДТРИМКИ.

Вівчіть інструкцію до свого телефонного апарату. Зайдіть в его головне меню и в розділі управління виклика знайдіть функцію включення автоматичного визначення номера. Знайдіть пункт ее деактівації, ЯКЩО такого не передбача, Спробуйте вновь натиснута на включення АОН.

Если статус Функції НЕ змінівся, зверніться до ФІРМИ-продавців апарату, ЯКЩО на нього все ще Діє гарантійний Термін. Если ВІН минувши, зверніться до служби технічної ПІДТРИМКИ виробника вашого апарату або пошукати Додатковий ІНФОРМАЦІЇ на різніх технічних форумах касаемо ПРОДУКЦІЇ даної марки.

Для того щоб вімкнуті функцію автоматичного визначення номера в телефоні Panasonic, зайдіть в меню включення даної послуги и віберіть у контекстного меню ее Відключення. Такоже в Деяк моделях окремо Такої Функції НЕ передбача, в цьом випадка просто зробіть повернення до стандартних Заводська налаштування в параметрах системи.

После цього перевірте, відключілася чі функція автоматичного визначення номера у Вашому апараті. У таких телефонах настройка віконується Дуже складно, тому, Найкраще, довірте ее продавцям ще при ПОКУПЦІ, ЯКЩО погано розбіраєтеся в меню апарату, або проконсультуйтеся Із Знаючий людьми, щоб випадкове НЕ Изменить непотрібні налаштування.

Если ві не можете найти у Вашому апараті настройку Відключення АОН, зверніться до служби технічної ПІДТРИМКИ місцевої телефонної СТАНЦІЇ для того, щоб Дану послугу вам відключів сам постачальник послуг. Швідше за все вам доведеться заповнити Спеціальний бланк-заяву, а после, по закінченні першої години ОБРОБКИ документа, Автоматична визначення номера абонента вам абонента буде відключено, и для повторної актівації цієї Функції вам такоже доведе звернута Вашому постачальнику послуг телефонії Із заявився.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: