» »

Як відключіті планшетПланшет є електронним прістроєм з сенсорним управлінням. Функції планшеті Вкрай шірокі: вихід в інтернет, закачування Улюблений Ігор І. музики, фотокамера и відео и так далі. ВІН Дуже Зручний тім, что его можна покластись в сумку або рюкзак и носити з собою. Плюс працює ВІН на батарейках. Альо, як и в шкірному Пристрої, у нього є свои Мінуси. Наприклад, ВІН может зависнути чи не включені.

Як відключіті планшет

Просте Відключення планшета. У кожної МОДЕЛІ кнопка «Включити - вімкнуті» находится в різніх місцях: у якіх - збоку, у якіх ззаді або зверху. Для включення звітність, натиснута Цю кнопку и Трохи потріматі - до появи зображення на екрані.

Для Відключення планшета звітність, натиснута ту ж кнопку, что и при включенні и почекаті, поки екран НЕ згасне б або не піде заставка.

Планшет завис. Для Вирішення проблеми існує кілька варіантів Дій: просто вімкнуті и Включити; вітягті ВСІ додаткові прістосування; перезавантажіті. После віключення треба обов'язково почекаті пару секунд и Тільки тоді включаться.

Витяг Додатковий прістосувань. У разі Якщо не Вийшла відключіті або виправити сітуацію дерло способом, можна використовуват цею способ. З планшета вітягуються ВСІ прістосування: сім-карта, карта пам'яті и акумулятор. Потім вставляються назад і планшет вновь включається.

Перезавантаження. У кожному планшеті є кнопка Reset. Звітність, натиснута на неї чімось ГОСТР и Трохи почекаті. На годину Виконання даної Операції звітність, вітягті флеш-карту, щоб унікнуті видалений всех ігор, контактів, музики та Іншого. После цього Дії планшет сам винен Включити. Можна Вставити карту пам'яті назад.

Зарядка. Если екран НЕ загоряється, можна поставити Пристрій на зарядку хвилин на 20, после чего вновь спробуваті Включити. Если планшет при цьом становится Трохи теплих, значити, ВІН працює.

Відключення планшета від комп'ютера. З IPad и IPod ця Операція здійснюється по-різному. У IPad Достатньо відключіті шнур USB - кабелю від комп'ютера и планшета. У всех других планшетах Операція з Відключення пристрою від ПК проводитися так же.В IPod все набагато складніше. Перед відключенням від комп'ютера звітність, натиснута кнопку «Вітягнуті», что находится поруч Зі списком джерел. Если Данії Пристрій Вже додано до списку, то слід натиснута на кнопку Controls - «Вітягнуті».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: