» »

Як відсілаті факсНадіслаті факс можна як через факсімільній апарат, так и через СПЕЦІАЛЬНІ онлайн Сервіси або клієнтські програми, Які нужно встановлюваті на комп'ютер. Вибір способу поклади від сітуації, альо Нічого складного в будь-якому Із способів немає.

Як відсілаті факс
Вам Знадоби
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - факсімальніх апарат.

Для того щоб Відправити факс через факсімільній апарат звітність, сделать Наступний: вставте листи, Які ві збіраєтеся Відправити, в призначеня для цього відділення. Листя кладуть Лицьовий бік вниз. Потім зніміть трубку на апараті и наберіть номер одержувача. Дочекайся нестандартного, пищало гудка. Если трубку підніме секретар, попросіть перевести на факс и теж дочекайся гудка, что свідчіть про прийом факсу. Натісніть кнопку "FAX" або "START". У більшості моделей це велика кругла зелена кнопка. Листи почнут проходити через апарат. Дочекайся, поки пройдуть ВСІ. Потім зателефоном відправніку и уточніть, что факс отриманий. Такий способ найлегший, альо ВІН пріпускає наявність факсімільного апарату под рукою, что НЕ всегда Можливо.

Інший способ - послати факс через інтернет. Для цього ві повінні перевести документ, что відправляється в формат PDF. Існує безліч програм, Які дозволяють це сделать, в їх чіслі bullzip. Знайдіть програму в пошуковику и встановіть на комп'ютер. Потім скорістайтеся онлайн сервісом, Які дозволяють провести відправку факсу через інтернет. Це не БЕЗКОШТОВНО. У чіслі сайтів, что Надаються таку послугу http://www.faxnet.ru/. Зареєструйтеся, поповніть рахунок и дотримуйтесь зазначеної інструкції. Принцип может буті різнім на різніх сайтах, нужно або завантажити документ, або Відправити его по електронній пошті на Вказану адресою.

Третій можливий способ - скачайте або купіть програму, яка встановлюється на комп'ютері и дозволяє відправляті факси, Наприклад, Venta4Net або FaxManager. Перевага в тому, что оплата проводитися одноразово, что більш розумно для Компанії. Врахуй, что для правильної роботи таких програм іноді нужно модем, Який підключеній до телефонної Лінії.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: