» »

Як перенести музику в плеєрАбсолютна більшість СУЧАСНИХ аудіоплеєрів призначеня для Спільного Використання з комп'ютером - ВІН винен служити Джерелом аудофайлов, что копіюються в цею гаджет. Удосконалення плеєрів рухається и в Напрямки Спрощення цієї процедури и на СЬОГОДНІ переміщення музики з комп'ютера в аудіоплеєр Вже НЕ представляет ніякої складності.

Як перенести музику в плеєр

Підключіть плеєр до комп'ютера. Конкретний способ поклади від вікорістовуваної МОДЕЛІ, альо найчастіше для цього Достатньо з'єднати їх кабелем з набору аксесуарів, что входити до Придбаний разом з прістроєм комплект. Як правило, цею кабель має на одному кінці роз'єм типу міні-USB, а на Іншому - стандартний USB-конектор. Роз'єм міні вставте у відповідне гніздо плеєра, а другий роз'єм підключіть до одного з входів USB-порту на комп'ютері.

После Підключення плеєра до комп'ютера операційна система Визначіть це новий Пристрій як «зовнішній накопичувачі» и ВІН стані доступність точної так само, як будь-який диск вашого комп'ютера. Если ОС не зможите найти в своїй базі відповідного драйвера, то в области Повідомлень панелі Завдання спливом відповідне Попередження и вам буде нужно Встановити драйвер самостійно. Як правило, плеєри, что вімагають Додатковий драйверів, мают в комплекті диск з програмним забезпеченням - встановіть его в Пристрій читання оптичних дисків вашого комп'ютера, віберіть у меню опцію установки драйвера, а потім дотримуйтесь інструкцій, что видають програмою інсталяції. Если такого диска немає - вірушайте на сайт ФІРМИ-виробника плеєра и завантажте потрібне програмне забезпечення звідті.

Если ваш плеєр вімагає для роботи з комп'ютером Використання спеціальної програми, то копіюйте Потрібні музичні файли з ее помощью. Однак більшість СУЧАСНИХ плеєрів Повністю сумісні з ОС Windows. Тому для того, щоб скопіюваті Потрібні музичні файли з комп'ютера в плеєр, й достатньо віділіті їх на робочому столі або у вікні провідника, натиснута клавіші ctrl + c, потім перейти на підключеній в якості зовнішнього накопичувачі плеєр и натиснута клавіші ctrl + v. Таким способом можна копіюваті НЕ Тільки окремі файли, альо и папки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: