» »

Як підключаті Чотири ДинамікиІснує золоте правило Підключення колонок - Потужність дінаміків в будь-якому випадка винна перевіщуваті Потужність підсілювача. Чім больше, тім краще для дінаміків. Динаміки можна розділіті на Чотири групи: шірокосмугові, нізькочастотні, середньочастотні и вісокочастотні. З їх назви відразу зрозуміло, Який ДІАПАЗОН частот смороду видають. До того ж при підключенні декількох дінаміків треба пам'ятати, Що з підвіщенням кількості збільшується їх чутлівість.

Як підключаті Чотири Динаміки

З'єднайте позитивний вихідний канальний роз'єм підсілювача з позитивною Клем ДИНАМІКА А.

З'єднайте негативний вихідний роз'єм каналу ДИНАМІКА А з позитивним роз'ємом ДИНАМІКА В. Пам'ятайте, что коли до одного підсілювальному каналу проводитися послідовне Підключення двох и больше дінаміків, це в будь-якому випадка буде відображатіся на віхідної потужності всієї конструкції .

Підключіть негативну клему ДИНАМІКА В до позитивного роз'єму каналу ДИНАМІКА С.

Спонукало ВСІ наступні з'єднання подібним чином. У даного випадка з'єднуються Чотири Динаміки (А, В, С, D). За даною схемою працюйте з дінамікамі Виключно нізькочастотної Ланки. После того, як на динамік подається електроімпульс, дифузор Продовжує Якийсь годину Здійснювати коливання. Це и служити причиною нечіткого відтворення звуку. Година загасання ціх Коливань зменшіть, ізолювавші корпус аудіосістемі звукопоглінальнімі матеріалами або зашунтировав Висновки котушкі НИЗЬКИХ віхіднім опором підсілювача.

Головне не перестаратися з мінімальнім навантаженості підсілювача, хочай більшість з них могут працювати и при 2 Ом, однак це НЕ означає, что смороду впораються и з 1-омной навантаженості. Крім цього, при низьких навантаженості однозначно зніжується здатність підсілювача належноє чином контролюваті Рухи діфузори ДИНАМІКА, что в більшості віпадків виробляти до ЕФЕКТ «розмітого» баса и впліває на звучання в цілому.

З'єднайте негативний роз'єм каналу последнего ДИНАМІКА з мінусовім віхіднім роз'ємом пристрою підсілювача. При такому вігляді з'єднання, коли Динаміки розташовані в послідовній ланцюжку, як правило, зростає Опір НАВАНТАЖЕННЯ, и чім больше буде ланок, тім больше буде Опір. За великим Рахунка з'єднати можна Скільки завгодно дінаміків, головне, щоб Показник їх загально опору стають не Вище 16 Ом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: