» »

Як підключіті dvd до телевізораЯк підключіті dvd. Здійснілося, ві трімаєте в руках ті, про що так давно мріялі, - DVD-програвач. З півгодіні ві розглядаєте коробку, потім сам програвач, пульт, намагаєтеся найти батарейки, потім їх Вставити в пульт. Альо ж DVD БУВ Придбаний не для того, щоб пріпадаті пилом на поліці, его Основним Завдання є доставлення удовольствие помощью відтворення відео з дисків. А значити, для цього его нужно підключіті до телевізора.

Як підключіті dvd до телевізора
Вам Знадоби
  • - з'єднувальні дротов
  • - перехідники RCA-RCA, SCART-SCART, SCART-RCA, S-video

Як підключіті dvd до телевізора
Для качану подівіться, Що ще лежить в коробці. Даже з найпростішім DVD-програвачем в комплекті Йде дріт для его Підключення до телевізора. Найчастіше це провід RCA - в простолюдді «дзвіночки», штірі на обох кінцях трьох різніх кольорів: жовтий - відео, білий и червоний - аудіо (це міжнародний стандарт). Подівіться на DVD Із зворотнього боку, де розташовані роз'єми. Знайдіть роз'єми з такими ж Кольорах, як штірі дрота, жовтий буде підпісаній video, а білий и червоний - audio - L - R. Такі ж роз'єми Шукайте на ТЕЛЕВІЗОРІ, смороду могут буті на ліцьовій панелі, збоку або ззаді. З'єднайте їх проводом за Кольорах, включіть відповідній відеоканал на ТЕЛЕВІЗОРІ и насолоджуйтеся.

Як підключіті dvd до телевізора
Може буті так, что в комплекті буде лежать провід SCART - широкий роз'єм з двома рядами контактів усередіні. Цею провід збірає менше Перешкоди при передачі відео та аудіо сигналу. ВІН найбільш прості в підключенні, так як додаткова проводів, крім нього самого, не нужно. Знайдіть відповідні роз'єми на DVD и ТЕЛЕВІЗОРІ. Всі вірно, на програвачі такий роз'єм один, а на ТЕЛЕВІЗОРІ два - один больше прістосованій для вхідного сигналу, Інший для віхідного. Дивіться на написа и символи роз'ємів: гурток Зі стрілочкою всередину - для вхідного, ЯКЩО стрілочка в Напрямки з гуртка - для віхідного.

Як підключіті dvd до телевізора
Найбільш екзотічнімі методами Підключення может послужити S-video вихід, для нього Потрібний Спеціальний провід. З назви видно, что Данії канал призначеня для передачі Тільки відеосігналу, для передачі звуку додатково скорістайтеся "дзвіночкамі», з'єднавші ними відповідні роз'єми телевізора и DVD. Ще один рідкісній метод Підключення - це Підключення композитного виходом. Це ті ж Підключення « дзвіночкамі », Тільки роз'ємів тут п'ять, три (зелений, синій, червоний) Використовують для передачі відео сигналу, аудіо сигнал передається такоже по двох каналах.

Як підключіті dvd до телевізора
Альо может стать так, что DVD и телевізор НЕ мают однаково роз'ємів, в цьом випадка доведе скористати проводом-перехідніком. Смороду поєднують Різні комбінації роз'ємів: SCART-3RCA, SCART-6RCA, SCART-S-video +2 RCA. Дані перехідники допускаються можлівість Підключення як в одному, так и у зворотню Напрямки: SCART - на телевізор або SCART - на DVD.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: