» »

Як підключіті Xbox 360 Elite до інтернетуОднією з можливіть ігрової приставки Xbox 360 Elite є Підключення до інтернету. За рахунок цього становится доступною гра по мережі з будь-Якими суперниками. Щоб здійсніті Підключення консолі до інтернету, скорістайтеся одним з декількох способів.

Як підключіті Xbox 360 Elite до інтернету

Перший вариант Полягає в підключенні ігрової приставки безпосередно до інтернет-кабелю. У Xbox 360 є інтегрована мережева карта и набор драйверів, необхідні для роботи. Вітягніть кабель, Який підключеній до мережевої карти комп'ютера, и вставте его у відповідній роз'єм ігрової приставки. После цього виконан Такі Дії в Xbox 360: «Мій Xbox" -> "Параметри системи» -> «Параметри мережі» -> «Перевіріті Підключення до Xbox Live». Если зв'язку з Інтернетом немає, перевірте налаштування мережі. Для цього віберіть "Мій Xbox" -> "Параметри системи» -> «Параметри мережі» -> «Изменить настройки». Однак у цього способів Підключення є свой мінус - відсутність доступу до інтернету на ПК.

Другий вариант - Підключення консолі помощью комп'ютера. У цьом випадка робота з Інтернетом буде доступна для шкірного з прістроїв. Встановіть другу Мережева карту в системний блок комп'ютера. Підключіть до неї Xbox 360 Elite помощью поставляється в комплекті кабелю.

Далі на комп'ютері віберіть "Пуск" -> "Панель Керування" -> "Мережні Підключення". У вікні будут відображені два Підключення: перше - комп'ютера з Інтернетом, другу - комп'ютера з ігровою консоллю. Відкрійте Властивості іншого Підключення и в розділі TCP / IP вкажіть IP-адресою 192.168.0.1, маску підмережі 255.255.255.0. Збережіть Зміни. У Xbox 360 Elite віберіть "Мій Xbox" -> "Параметри системи» -> «Параметри мережі» -> «Изменить налаштування" і вкажіть ті ж значення.

Третій вариант - Підключення ігрової приставки Xbox 360 Elite помощью роутера. Для цього один Кінець Мережева кабелю підключіть до приставки, а Інший вставте у відповідній роз'єм роутера. Если ві вікорістовуєте Wi-Fi роутер, підключіть модуль Бездротовий зв'язку, что поставляється в комплекті, до Xbox 360 Elite. Увімкніть его и дочекайся, поки з'єднання не якщо ВСТАНОВЛЕНО автоматично. Если нужно налаштуваті его вручну, віберіть "Мій Xbox" -> "Параметри системи» -> «Параметри мережі» -> «Изменить настройки».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: