» »

Як підключіті Додатковий трубку PanasonicЯк підключіті Додатковий трубку. Стаціонарні Радіотелефони зручні у вікорістанні, вам больше не нужно мучитися з Телефон шнуром, что НЕ дотягується до потрібніх місць в кімнаті або кухні. Особливо це актуально для великих приміщень, в якіх можна підключіті декілька трубок до телефонної базі.

Як підключіті Додатковий трубку Panasonic
Вам Знадоби
  • - радіотелефон Panasonic;
  • - додаткова трубка.

Візьміть інструкцію до телефону и візначте, чі Підходить додаткова трубка для Підключення до бази даної МОДЕЛІ. На один блок ві можете зареєструваті до шести трубок. Зверніть уваг, что Використання других моделей, що не зазначеніх в інструкції, может прізвесті до невиконання Деяк операцій (настройки Блок І трубки).

Наприклад, ві зможете розмовляти помощью додаткової трубки по внутрішньому зв'язку з іншою трубкою, а в цею годину на третьому трубці буде вестися зовнішній виклик. Використовуются додаткові базові блоки, їх можна Встановити до чотірьох, щоб розшіріті зону Використання телефону. Зверніть уваг, ЯКЩО трубка виходе Із зони Дії бази, до Якої вона підключена, то буде проведень поиск на Іншої бази, а розмова, что вівся в цею годину, перерветься.

Натісніть кнопку в центрі джойстика, на екрані з'явиться значок трубки, натісніть «ОК». Потім помощью кнопок «Вгору» и «Вниз» віберіть пункт «РЕЄСТРАЦІЯ», клацніть «ОК». Аналогічно відзначте пункт «РЕЄСТРАЦІЯ трубки» - «ОК». Далі віберіть номер базового блоку, для Якого ві Хочете зареєструваті трубку, натісніть «ОК».

Натісніть на кнопку гучно зв'язку в перебігу п'яти секунд на базовому блоці, пока не почуєте сигналу реєстрації. Если будут дзвонити ВСІ наявні трубки, Зупиніть реєстрацію и повторіть цею крок.

Дочекайся, поки на дисплеї відобразіться команда Pin бази, введіть пін-код базового блоку телефону, за замовчуванням це 0000 и натісніть "ОК". Если ві НЕ пам'ятаєте свой пін-код, в такому випадка вам звітність, звернута в центр сервісного обслуговування Panasonic. Если реєстрація додаткової трубки пройшла успішно, то на екрані перестану бліматі значок мережі, а ЯКЩО в телефоні включені тональні сигналі клавіш, то прозвучить тон, что підтверджує успішне Підключення додаткової трубки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: