» »

Як підключіті камеру зовнішнього спостереженняУ наш неспокійній годину Використання різніх систем відеоспостереження стало невід'ємною Частин життя. Камерами спостереження корістуються Скрізь: на роботі, в магазинах, машинах и банкоматах. Встановити таку камеру не склад труднощів, а інформацію відправляті на комп'ютер, з Якого потім буде ЗРУЧНИЙ переглядаті запис.

Як підключіті камеру зовнішнього спостереження

Встановіть камеру зовнішнього спостереження, згідно інструкції. Підключіть ее помощью кабелю, что Йде в комплекті. Однак існують відеокамері, Які підключаються помощью Мережева кабелю и комутатора. Тому перед тим, як прідбаті камеру спостереження, запітаєте у консультанта, як и чім підключаті Вибраний Пристрій.

Добре заховали и ізолюйте дрота, что ведуть від камери до комп'ютера, щоб унікнуті їх випадкове обрів або Пошкодження від природніх факторів (вітер, Сонячно, холод).

Підключіть камеру до комп'ютера. Для цього застроміть кабель в Спеціальний роз'єм для підключень LAN. Операційна система автоматично Визначіть новий Пристрій и зажадає драйвера для его установки. Скорістайтеся диском з програмним забезпеченням, Який такоже додається в комплекті.

Вставте диск в комп'ютер и встановіть ВСІ компоненти. После Завершення встановлення на робочому столі з'явиться ЯРЛИК від відеокамері - клікніть по ньом двічі и запустіть програму. У сервісному розділі зробіть необхідні настройки.

Вкажіть папку, в якові будут зберігатіся ВСІ записи з камери спостереження. На диску, Який містіть Цю папку, має буті якомога больше вільного місця. Рекомендується даже використовуват окремий віртуальний диск для ціх цілей. У разі заражене комп'ютера вірусамі або помилки системи диск можна буде Зашифрувати.

Використовуются ліцензоване програмне забезпечення, щоб Запобігти ймовірність злому вашої системи відеоспостереження через Інтернет. При правильному підключенні камери до комп'ютера, здійснюватіметься постійне спостереження за теріторією. Таким чином, ві зможете убезпечити свой будинок, роботу або автомобіль від небажаним Проникнення сторонніх ОСІБ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: