» »

Як підключіті навушники GeniusПідключення навушників Genius, Які Йдут разом з мікрофоном, відбувається нітрохі НЕ складніше, чем під'єднання ціх прістроїв до комп'ютера окремо. Тут Архів НАЙГОЛОВНІШЕ - НЕ переплутаті один роз'єм з іншім.

Як підключіті навушники Genius
Вам Знадоби
  • - навушники;
  • - комп'ютер.

Переконайся в тому, что на вашу звукову карту встановлені необхідні драйвера. Если у вас звічайній комп'ютер, переверніть его системний блок и знайдіть роз'єми звукової карти. Їх мож буті два, три або взагалі більше 5 - тут все залежиться від ее типу. Вам потрібні зелений и рожевий.

Такоже зверніть уваг на бічні стінкі корпус І передню его панель - Багато СУЧАСНИХ моделей комп'ютера віводять роз'єми для Підключення навушників для того, щоб вам не довелося перевертаті системник при підключенні прістроїв. Багато клавіатурі и монітори такоже могут служити перехіднімі прилаштувався для Підключення навушників и мікрофонів.

Підключіть дріт мікрофону до гнізда комп'ютера з відповідною піктограмою, штекер від навушників вставте в роз'єм поруч. Дотримуйтесь колірну схему Підключення, або звертайте уваг на написа и піктограмі, смороду повінні відповідаті. Зазвічай роз'єм для Підключення мікрофону находится правіше, прот все может залежаться від МОДЕЛІ звукового адаптера вашого комп'ютера.

Если у вас ноутбук, знайдіть на передній панелі его корпусу роз'єми звукової карти. Такоже смороду могут розташовуватіся з правого и лівого боці пристрою. Такоже дотримуйтесь колірну схему и дотримуйтесь Вказівок умовних позначення піктограм и написів, не забудьте про необхідність установки драйвера пристрою.

У меню «Панелі управління» знайдіть пункт настройки звуків и аудіопрістроїв, змініть їх за вашим Бажанов и перевірте їх правільність, Наприклад, зробім пробний в спеціальну службу додатка «Скайп» и так далі. Если Пристрій Не працює, перевірте гучність звукової карти в области Повідомлень, налаштування уровня гучності програми и Спеціальний Перемикач на проводах навушників Genius, Який Буває в Деяк моделях.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: