» »

Як підключіті ноутбук до lcd телевізоруСучасні ноутбуки практично НЕ поступаються за функціональнімі можливіть стаціонарних комп'ютерів. Даже Здійснення Підключення мобільного ПК до телевізора НЕ є проблемою.

Як підключіті ноутбук до lcd телевізору
Вам Знадоби
  • - кабель відеосігналу.

Віберіть роз'єм, через Який ві плануєте підключіті рідкокрісталічній або плазмовий телевізор до ноутбука. Мобільні комп'ютери, як правило, оснащені двома типами відеовіходів: VGA и HDMI. Смороду прізначені для передачі аналогового и цифрового сігналів відповідно. Придбай кабель з потрібнімі портами.

Здійсніть Підключення ноутбука до жидкокристаллическому телевізору, вікорістовуючі Набутів кабель и відповідні для цієї мети роз'єми. Увімкніть ноутбук и телевізор. Дочекайся Завершення завантаження обох прістроїв.

Зайдіть в меню налаштування вашого телевізора. Знайдіть пункт «Джерело сигналу» та вкажіть у ньом тієї роз'єм, через Який ві здійснілі Підключення. Тепер перейдіть до налаштування ноутбука.

Відкрійте панель управління и перейдіть в меню «Оформлення та персоналізація». Відкрійте меню «Екран» и клацніть по пункту «налаштування параметрів екранах». Натісніть кнопку «Знайти», розташовану поруч Із збережений монітора. После визначення іншого дисплея (телевізора) віберіть Параметри Налаштування.

Існує два основних алгоритму налаштування зображення. Если ві плануєте використовуват телевізор для перегляду необхідніх ЕЛЕМЕНТІВ на великому екрані, то відкрійте налаштування екранах и віберіть пункт "Дублюваті екранах». Зазвічай цею пункт Використовують при підключенні проекторів та проведенні презентацій.

Щоб отріматі можлівість синхронно використовуват екран ноутбука и телевізор Незалежності один від одного, віберіть пункт "Розшіріті екран». Не забудьте Попередньо вказаті Основний екран (краще для цієї мети використовуват дисплей ноутбука).

Тепер при переміщенні курсора за Межі робочого столу ноутбука (вліво або вправо), ВІН буде перескакуваті на екран телевізора. Ві можете перенести туди відеопрогравач або Інші Потрібні фонові програми.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: