» »

Як підключіті радіотелефон до базиРадиотелефон Складається з базової СТАНЦІЇ, прієднаної до телефонної мережі, и однієї або декількох Бездротовий трубок, Які пріймають сигнал помощью радіохвіль. Установку и Підключення радіотелефону КОЖЕН может Виконати самостійно, без ДОПОМОГИ фахівців, й достатньо знаті основні правила.

Як підключіті радіотелефон до бази

Візначте місце, Куди буде встановлюватіся база радіотелефону. Як правило, місце вібірається досвідченім шляхом. Однак звітність, врахуваті ряд факторів. Чи не Варто розташовуваті Пристрій біля холодильника, пральної машини, мікрохвільової печі або іншою технікою, яка виконан в МЕТАЛЕВИЙ корпусі, є Джерелом електромагнітніх полів або тепла. Телефонна база такоже не винних перебуваті под прямими СОНЯЧНЕ Променя або в пріміщенні з підвіщеною вологістю.

Прочитайте інструкції до радіотелефону и дізнайтеся необхідній годину для заряду акумулятора. После цього підключіть Пристрій до мережі и зарядіть батарею. Натісніть на клавішу Page, коли трубка буде лежать на базі, щоб автоматично Встановити код безпеки. Дану процедуру повторюйте всякий раз, коли розряджається акумулятор або втрачається зв'язок з трубкою, так як в ціх випадка код обнуляється.

Натісніть на базі кнопку интеркома, яка, як правило, розташована над кнопкою «гучно зв'язок». Утрима ее в натиснута положенні до того моменту, поки Пристрій НЕ почном подаваті сигнал.

Зайдіть в меню трубки в Розділ «налаштування», утрімуючі кнопку интеркома. Віберіть пункт «РЕЄСТРАЦІЯ трубки» и натісніть на відповідній номер бази, яка зазвічай є дерло. Почекаев Деяк годину для того, щоб встановівся зв'язок между базою и трубкою. Если Пристрій зажадає код, звітність, ввести 0000 або тієї код, Який Вказаною в інструкції радіотелефону.

Підключіть телефонну базу до мережі помощью модульного з'єднувача и СПЕЦІАЛЬНОГО перехідніка. Перевірте наявність зв'язку и Спробуйте подзвоніті кому-небудь. Если розмова НЕ перерівається, значити установка телефонного бази и Підключення радіотелефону пройшли успішно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: