» »

Як підключіті роз'єми колонокРоз'єми для Підключення колонок до комп'ютера могут перебуваті в різніх місцях залежних від МОДЕЛІ вашого системного блоку, більшість СУЧАСНИХ прістроїв підтрімують Підключення на передній панелі корпусу.

Як підключіті роз'єми колонок
Вам Знадоби
  • Провід для Підключення колонок.

Переконайся в тому, что на вашу звукову карту встановлені драйвера, Які зазвічай Йдут в комплекті з прістроєм. У разі, ЯКЩО вона у вас інтегрована в материнсько плату, драйвер прістроїв может використовуват один для всіх. Знайдіть на системному блоці вашого комп'ютера виходи з йо звукової карти. Зазвічай смороду розташовуються на задній стінці корпусу, прот, Можливі Варіанти Підключення через передню або бічну панель, а такоже з використаних як перехідніків моніторів або клавіатурі. Зазвічай це невелікі роз'єми, відмічені квітами. У стандартне звукове картах їх три - синій, зелений и рожевий, а в знімніх Буває и больше.

З'єднайте колонки акустічної системи, підключівші їх до головного пристрою або до актівної колонці. Для цього використову кабелі, Які входять в стандартний комплект пристрою. Обов'язково дотримуйтесь колірну схему Підключення проводів. Вставте в головне Пристрій провід з роз'ємом для Підключення колонок до комп'ютера, а з Іншого его боці підключіть штекер до відповідного роз'єму звукової карти, Який відзначеній зеленим Кольорах або відповідною піктограмою з збережений навушників.

Если колонок больше двох, ВІКОНА Підключення до звукової карти відповідній кольоровій схемі, оскількі в Іншому випадка деякі з них, або ВСІ відразу, могут НЕ працювати.

Увімкніть акустичну систему в ятір, переведіть положення Вимикач в режим On, после чего налаштуйте гучність. Увімкніть комп'ютер и натісніть на відтворення будь-якого звукового файлу для перевіркі правільності Підключення. Налаштуйте відтворення звуку и СПЕЦІАЛЬНІ ЕФЕКТ відтворення у відповідному меню панелі управління вашим комп'ютером (меню звуки та аудіопрістрої). Такоже налаштуйте параметр гучності з ікони звукових налаштування в области сповіщень.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: