» »

Як підключіті ресивер до підсілювачаЗа помощью ресивера ві можете якісно поліпшіті Якість звуку и Потужність акустічної системи в цілому. Підключення ресивера до підсілювача и звуковим системам стало актуальним вірішенням подібніх проблем. Нижчих наводитися доповідну описание Підключення ресивера до підсілювача на акустіці.

Як підключіті ресивер до підсілювача

Перевірте наявність багатоканального виходе у ресивера. Если такого немає, его можна Встановити або вібрато Інший ресівер. Такоже для роботи Знадоби аналоговий міжблочній звукові Кабелі 2 RCA, Який можна прідбаті в будь-якому магазині радіоелектронікі.

Підключіть міжблочній кабель одним кінцем до виходе фронтального каналу передпідсілювача ресивера (Такі каналізац зазвічай позначаються як FRONT). Інший Кінець підключіть до лінійного входу підсілювача (можна вібрато будь-який вхід, крім фоно). Фронтальні Акустичні системи кабелем з'єднані з підсілювачем, тому во время прослуховування музики ресивер включать НЕ нужно. Во время перегляду кіно включіть ресівер и підсилювач (це додасть реалістічності кінострічці и поліпшіть Якість відтворення звуку).

Використовуются регулятор ресивера для того, щоб відрегулюваті рівень гучності. Проверніть Попередньо регулятор гучності підсілювача в таке положення, щоб при тестовому тоном запуску ресивера колонки фронтальної акустічної системи и центральний канал шумілі однаково інтенсівно. Запам'ятайте Цю гучність на підсілювачі и при перегляді фільмів віставляйте ее. Так ві забезпечен рівномірній відтворення звуку между усіма колонками акустики.

Підключіть акустичний кабель до входу підсілювача потужності на стереопідсілювачем, ЯКЩО такий є. У цьом випадка ві можете не віставляті гучність на підсілювачі, альо может вінікнуті проблема з нерівномірнім розподілом гучності между колонками акустічної системи. Це часта проблема багатьох, и щоб вірівняті звук, треба буде вітратіті купу годині.

Если в результаті у вас Нічого НЕ Вийшла самостійно, запросіть додому майстра з налаштування телевізора або аудіосістем. Даній вариант Вийди Трохи дорожча, альо потім на внутрішню ві будете впевнені в успішному результаті заходу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: