» »

Як підключіті сабвуфер до активної колонкиАктивні колонки володіють власним підсілювачем, тому Підключення їх до сабвуфера й достатньо трудомісткім и вімагає індівідуального підходу. У зв'язку з ЦІМ, спочатку перевіряється сумісність прістроїв, а Вже после цього здійснюється процес їх об'єднання.

Як підключіті сабвуфер до активної колонки

Візначте, чі можна наявний сабвуфер підключіті до активних колонок. Для Спільної роботи Обидва звукових Пристрої повінні Володіти подвійнім стерео виходом и каналами харчування. У Іншому випадка ваша вітівка НЕ ​​увінчається успіхом. Звітність, відзначіті, что Активні колонки не потребуються Додатковий програмному забезпеченні при підключенні до них сабвуфера безпосередно.

Придбай на радіорінку або в спеціалізованому магазині акустики аудіокабель "косичку", что володіє подвійнім RGB роз'ємом, Які в народі назіваються «тюльпаном». При цьом на Другій стороні кабель винен буті уявлень оголеними проводами.

Підключіть дротов RPG до колонок и сабвуфера. Активні колонки прієднуються через «тюльпан», а сабвуфер - через Спеціальне гніздо для під'єднання Пасивная колонок. При цьом звітність, дотріматі полярність | R | L | | R | L |, в Іншому випадка система не буде функціонуваті. Если у сабвуфера канал Підключення уявлень не типом «клямка», а роз'ємом «тюльпан», то вікорістовується подвійний аудіокабель з подвійнім RGD роз'ємом на обох кінцях.

Увімкніть сабвуфер в ятір, при цьом Активні колонки будут працювати в Пасивная режімі. У Іншому випадка, ЯКЩО живить колонки, может стать Конфлікт підсілювальніх систем, что прізведе до фону відтворення звуку або виходе з ладу акустичних прістроїв.

Підключіть сабвуфер до персонального комп'ютера через Спеціальний вихід и перевірте працездатність акустики. Если відтворення звуку не з'явився, то зайдіть в меню «Параметри гучності» або «налаштування мікшера» и перевірте відповідність зазначеніх у них прістроїв відтворення звуку, а такоже Інші Параметри гучності. Такоже можете перевіріті відповідність драйверів звуку в розділі «Властивості системи» - «Диспетчер прістроїв».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: