» »

Як підключіті телефон до АТСДля Підключення телефонного апарату до АТС вам буде нужно як максимум 5-10 хвилин вільного часу, в тій годину як Підключення самої послуги Надання телефонії может зайнятості кілька тіжнів або даже місяців.

Як підключіті телефон до АТС
Вам Знадоби
  • - телефонний апарат;
  • - комплект документів для Підключення.

Для Підключення телефонного апарату до МІСЬКОЇ автоматічної телефонної СТАНЦІЇ заліште відповідну заявку в офісі Постачальника услуг телефонії. Зверніть уваг, что подібну заявку может залішаті Тільки людина, прописаним в квартирі або будинку, в Який ВІН хоче провести телефон, або Володіти іншімі документами, что Надаються Йому право внесення подібніх змін до законодавства.

Зберіть необхідній пакет документів, необхідній для Підключення до МІСЬКОЇ автоматічної телефонної мережі. Ознайомитись з ним ві можете, Переглянувшись відповідну інформацію на Офіційному сайті | Статистика Компанії. Дочекайся, поки до вас прийдуть фахівці з установки стаціонарного телефону з МІСЬКОЇ телефонної СТАНЦІЇ. Зверніть уваг, что до того годині у вас в наявності Вже винен буті телефонний апарат, або вам доведеться скористати тім, Який предлагает постачальник послуг.

Если у вас Вже є Підключення до телефонної СТАНЦІЇ и вам просто нужно під'єднаті до неї телефонний апарат, Переконайся в тому, что форма штекера телефону Підходить до гнізда розетки. Если це не так, Придбай в господарському магазині відповідній перехідник або розетку потрібного теплоход. Підключіть апарат до телефонної розетки через перехідник І, ЯКЩО звітність,, підключіть его до джерела подачі електрики.

Если ві Хочете замініті телефонну розетку, віклічте спеціально для цього майстра, оскількі при неправильному ее підключенні ві можете пошкодіті конструкцію. Для установки больше двох апаратів до одному номеру автоматічної телефонної СТАНЦІЇ скорістайтеся спеціальнім перехідніком для декількох телефонов або замініте розетку на ту, яка підтрімує Данії режим Приєднання прістроїв.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: