» »

Як посмотреть версию прошивки psp



Як дізнатіся прошивку psp. Версию прошивки будь портатівної ігрової приставки Можливо дізнатіся без установки Додатковий програм. Не вимагається и комунікація пристрою з персональним комп'ютером. Его не доведеться розбіраті або задіяті Інші методи.

Як посмотреть версию прошивки psp
Вам Знадоби
  • - Sony PlayStation Portable.

Відкрійте меню ІНФОРМАЦІЇ про систему в вашої ігрової консолі Sony PlayStation Portable, яка знаходится в розділі «налаштування системи». Запустіть пункт меню «Інформація про систему» ​​и перегляньте версию встановленої у вас програми прошивки.

Если ваш Пристрій НЕ підтрімує російську мову інтерфейсу, тоді відкрійте в меню консолі пункт System Settings. Перейдіть до пункту System Information, Який містіть дані про встановленного конфігурації програмного забезпечення. У System Software уважности ознайомтеся з інформацією, оскількі там же будут містітіся и дані про версию встановленої в ваш Пристрій Програмі прошивки.

Если ві перепрошіваті Пристрій Sony PlayStation Portable, перегляньте дані про систему спочатку в тому ж меню, де зазвічай проглядаються подібні Відомості у звічайній варіантах прошивок консолей. Если в розділі «Інформація про систему» ​​(System Software) не якщо містітіся необхідні вам дані, або смороду будут невірнімі, Найкраще переустановите програму прошивки у вашій консолі, скоріставшісь офіційнімі ее версіямі, Які можна дістаті на Наступний сайтах: http:// psplite. ru / firmware, http://darth-vader.clan.su/load/1-1-0-8, http://pspfaqs.ru/firmwares/1012-oficialnaya-proshivka-639.html и так далі . После перевстановлення перевірте, відобразітіся чі версия в меню.

Если ві Хочете дізнатіся версию встановленої вами прошивки в тому випадка, коли вона НЕ Відображається в системних Даних про програмне забезпечення консолі Sony PlayStation Portable, перегляньте файли на комп'ютері, Які ві задіялі в процесі перепрошивки. Такоже з історії Завантажени простежте, з Якого сайту булу завантажено прошивка и перегляньте дані про неї, відкрівші ее заново у Вашому браузері.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: