» »

Як полагодіті ps3Sony PlayStation 3 - одна з найпопулярнішіх на Данії момент ігрових приставок, однак, незважаючі на це, конкретних Вказівок Щодо їх самостійного ремонту у вігляді інструкцій досі немає.

Як полагодіті ps3
Вам Знадоби
  • - программа прошивки.

Візначте, в чому Полягає поломка вашої ігрової приставки. Если у вас вінікають певні складнощі з програмним забезпеченням, збіваються настройки, в работе пристрою віявлені труднощі, якіх Не було раніше, що не запускаються деякі ігри, Цілком Можливо, что проблема вірішується простою перепрошивкой.

Если ж поломка й достатньо Серйозна, зверніться до фахівців сервісних центрів вашого міста, Які віконають ремонт приставки. Чи не беріться самостійно полагодіті серйозні несправності, оскількі ві можете нашкодіті ще больше, неправильно Визначи джерело проблеми.

Если все ж ві зважено перепрошитого приставку Play Station 3, ознайомтеся в Першу Черга з наявних в інтернеті програмами. Це можна сделать, виконан відповідній запит в пошукачі. Такоже прочитайте Огляд вашої МОДЕЛІ и Переконайся в тому, что дана дія Можливо у Вашому випадка. Зорієнтувавшісь у віборі програмного забезпечення, виконан перевірку приставки з ее ж меню.

Виконано завантаження файлу перепрошивки на флешку або знімній жорсткий диск, відформатованій у файловій Системі FAT 32. Підключіть носій ІНФОРМАЦІЇ до пристрою и переведіть его в режим Відновлення, Попередньо від'єднавші від джерел живлення. Віберіть пункт Поновлення приставки Зі знімного носія ІНФОРМАЦІЇ.

Зачекайте, поки система самостійно віконає необхідні Дії. После цього запустіть роботу приставки и перевірте, чи залиша несправності на місці або пропали после перепрошивки пристрою. Если поломка не булу усуне, такоже зверніться до фахівців сервісних центрів, оскількі багаторазове Повторення даної Операції может завдаті ще більшої Шкоди пристрою. Дізнатіся інформацію про знаходження сервісних центрів ві можете на міському форумі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: