» »

Як почистити КПКТакі прилади як КПК, часто дряпаються, и Багато Користувачів відчувають Розчарування в вибраному | Пристрої. Звічайній існує и захисна плівка, альо що робити, ЯКЩО вона НЕ вберегла? Є кілька варіантів видалений ЗАБРУДНЕННЯ и подряпін з КПК.

Як почистити КПК
Вам Знадоби
  • - зубна паста;
  • - чиста тканина;
  • - вата

Використовуются зубну пасту для очищення екрана КПК від подряпін. Нанесіть Трохи недорогий пащі будь-якої марки на стилус від КПК або ватяний тампон. Даній м'який склад допомагає відаляті НЕ Надто глібокі подряпіні и пошкодженню зі скла. Використовуются Наступний прийом и для других скляних поверхонь в будинку.

Втирайте плавними круговими Рухами в екран невелика кількість пасти помощью ватного тампона. Це нужно для більш ретельного опрацювання кожної маленької подряпіні и застояної бруду на екрані. Дозвольте пасті ретельно проникнуті в поверхню.

Спробуйте відполіруваті Пошкодження область екранах КПК пальцем, злегка втіраючі пасту круговими Рухами. Продовжіть Доті, поки подряпіні не стануть Менш помітнімі. Вітріть Залишки зубну пасту з екранах приладнав м'якою тканини, якові можна такоже використовуват для залишкового Очищення поверхні екрана.

Користуюсь спеціальнімі матеріалами. Застосу популярний метод Позбавлення від подряпін и бруду на екрані КПК помощью скла або спеціальної поліруючої пащі. Застосовуйте наступні марки: STP, Rain-X або Displex. Дотримуйтесь тій же інструкції, что и для звічайної пащі.

Нанесіть пасту на всю Пошкодження поверхню екранах КПК и с помощью вати або тканини втирайте ее круговими и плавними Рухами. Почекаев кілька хвилин, поки скло екранах НЕ вісохне Повністю. Знову візьміть Невеликий шматочок тканин і добро прополіруйте пошкоджені місця, поки смороду не стануть гладкими, а подряпіні и пив - непомітнімі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: