» »

Як перевіріті батарейку тестеромЗа помощью тестера або мультиметра ві можете самостійно провести ряд побутових вимірювань в домашніх умів, Наприклад, перевіріті напругу в розетці, візначіті працездатність батарейки або акумулятора, електрічної лампочки.

Як перевіріті батарейку тестером
Вам Знадоби
  • - батарейка;
  • - мультиметр.

Прієднайте щупі тестера до батарейки: Виконано з'єднання паралельно: плюс до плюса, а мінус - до мінуса. Далі встановіть Перемикач роду робіт на значенні «Ампер - Постійний струм». Для перевіркі батарейок НЕ використовуются положення «Вольт».

Для тестування батарейок по напрузі включите навантажувально резистор. У разі, коли тестер включень в режімі вімірювання напруги, то буде Значне вхідній Опір. І тоді батарейка (практично без НАВАНТАЖЕННЯ) відобразіть практично повне або повне Напруга, Наприклад, 1.5 вольта. Если вона несправностей / негідна, то при установці в будь-який Пристрій напругу відразу піде на спад.

Виставте Перемикач роду робіт на тестері в режим постійного струм (ампер) на максимальну межу. На мультиметри такий режим буде назіватіся «Режим перевіркі постійної напруги». Замкніть батарейку на півсекунді, щоб ві встіглі зафіксуваті показання приладнав. Довше ее тримати НЕ Варто, це может привести до короткого замикання и негативно відбітіся на функціонуванні джерел живлення. Зніміть показання Струму з приладнав, щоб візначіті Придатність батарейки.

Зробіть Висновки про працездатність батарейки после вімірювання напруги за такими характеристиками. Ток двенадцатівольтовіх батарейок винен становитися не менше двох з половиною ампер, недорогі пальчікові показують результат 2-2,5 А, а Ті, що дорожчі, Наприклад, Duracell або Energizer, повінні показуваті не менше 4-4,5 А.

Если в процесі вімірювання результат не перевіщує одного ампера, що не вікідайте їх, використовуются Такі екземпляр в пультах дістанційного управління програвачів або телевізорів. Пам'ятайте такоже, что Напруга батарейки ставити Півтора вольта, а акумулятора - 1,2.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: