» »

Як перевіріті кпкПеревіріті кишеньковий персональний комп'ютер, як и будь-яке Інше мобільний Пристрій, можна кількома способами, прот КРАЩИЙ всегда буде попереднє придбання програм захисту файлів, Які доступні для скачування в інтернеті и покупки в інтернет-магазинах.

Як перевіріті кпк
Вам Знадоби
  • - програма-антивірус;
  • - Підключення до інтернету.

Перевірте ваш кишеньковий Персональні комп'ютери на наявність вірусів помощью спеціальніх антівірусніх утіліт, розроблення для портативних и мобільніх прістроїв. Виконано пошукової запит, ввівші в ньом Назву відомої вас утіліті, або запит по антівіруснім програмам, відповіднім до вашої МОДЕЛІ пристрою.

Завантажте ее (краще Всього Виконувати це на стаціонарному комп'ютері), перевірте вікачані дані на наявність вірусів и шкідлівого коду, после чего скопіюйте в пам'ять вашого КПК. Встановіть програму и запустіть сканування пам'яті. После Виявлення вірусів виконан їх повне видалений з вашого мобільного пристрою.

Підключіть ваш КПК до звічайній стаціонарного комп'ютера помощью СПЕЦІАЛЬНОГО кабелю, Який Йде в комплекті з прістроєм. Если на Вашому комп'ютері не встановлено антівірусного програмного забезпечення, завантажте необхідну програму, інсталюйте ее и запустіть перевірку вашого КПК, Який відображеній в Системі у вігляді знімного диска.

Зверніть уваг, что Данії способ Менш дієвій, оскількі Багато ЕЛЕМЕНТІВ мобільного пристрою при підключенні до комп'ютера будут недоступні для перевіркі на віруси. Такоже ві можете просто проскануваті флеш-карту вашого Кишеньковий персонального комп'ютера, Попередньо скоріставшісь спеціальнім перехідніком.

Зверніть уваг на СПЕЦІАЛЬНІ утіліті, розроблені для Кишеньковий персональних комп'ютерів, что віконують їх перевірку и на Основі результатів оптімізують їх роботу. Зверніть уваг на сумісність Додатків з вашою моделлю пристрою и в обов'язковому порядку перед установкою програм чі копіюванням даних до КПК перевіряйте їх на наявність вірусів и НЕ видалялися програми захисту з портативного пристрою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: