» »

Як прошіваті Супутникові ресівериЯк прошіваті Супутникові ресивери. Купуючі супутникову антену и Включає телевізор, ві можете не найти ті каналізац, Які вам хотілося б Дивитись. Це означає, что ваш ресівер НЕ налаштованості на них. Супутниковий тюнер - звічайній цифровий прилад для запровадження и Виведення сигналу. Для комфортного перегляду потрібна поставіті на нього Спеціальне програмне забезпечення (прошивку), что відповідає вашій МОДЕЛІ ресивера.

Як прошіваті Супутникові ресівери
Вам Знадоби
  • - программа AutoArioner;
  • - нуль-модемний кабель;
  • - программа Ariter 2;
  • - комп'ютер.

Підготуйте для процеса прошивки супутниковий ресивер, кабель для Підключення до ПК (нуль-модемний) i Спеціальний софт - програму для прошивання. Если у вас ее немає, зайдіть на сайт виробника устаткування і скачайте найновішу версию. При цьом врахову, что для кожної МОДЕЛІ ресивера нужно своя прошивка.

Запустіть програму, Наприклад, AutoArioner. Підключіть супутниковий тюнер (ресивер) до комп'ютера за помощью СПЕЦІАЛЬНОГО кабелю. Потім введіть Спеціальний код помощью пульта від тюнера, щоб перевести его в положення «Soft». Если ві все Зробили правильно, то програма Визначіть вашу модель ресивера и версию прошивки, встановленного на ньом. Потім від'єднайте ресивер від харчування 220 В, вітягніть штекер з розетки. После цього в Програмі AutoArioner натісніть на віконце «відкрити» и віберіть відповідній файл прошивки. Тепер Дійте Швидко. Як Тільки файл для прошивки Обраний, то в течії 10-15 секунд відновіть живлення ресівера. Если ві все зробім правильно, то пройде процес заливки ПО, а ресивер буде показуваті на табло 8888. Як процес закінчіться, то ВІН перейдемо режим Stand by.

Залійте список каналів на супутниковий тюнер. Для цього використову програму Ariter 2. Можна або завантажити список каналів в інтернеті, або перед прошивкою Скинути наявний список з ресивера, а потім его Встановити тому. Для цього, перше - переведіть тюнер в Черговий режим Stand by. Друге - підключіть ресивер до ПК с помощью кабелю. Третє - відкрійте програму Ariter 2, натісніть в ній Tools и віберіть порт, через Який підключілі тюнер до ПК.

Переведіть ресівер в режим «готовності до передачі всех настройок каналів и їх Списків на ПК» пультом, что вводитися код відрізняється у різних моделей ресіверів. Если ВІН буде введень вірно, то на передньому табло тюнера з'явиться напис «data». У Програмі, в меню SEND RECEIVE, віберіть пункт Receive from STB. Збережіть каналізац на ваш ПК. Щоб залитих каналізац назад на ресивер, то виконан пунктами 1-3. Потім введіть код з пульта, перевівші тюнер в режим готовності тюнера до прийому Даних. Потім у Програмі Ariter 2, в меню SEND RECEIVE, віберіть Send to STB. Як завантаження закінчіться, з'явиться віконце, что сообщает про вдалину залівці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: