» »

Як працює двозонній клімат контрольЗовсім недавно автомобіль з кондіціонером вважався верхом розкоші, Сьогодні ж транспортні засоби могут оснащуватіся НЕ Тільки таким обладнанням для обігріву та охолодження Повітря, альо и клімат-контролем. ЦІ системи дарують АБСОЛЮТНИЙ КОМФОРТ во время поїздкі. Розрізняють двох-, трьох-і чотірьохзонній клімат-контроль, однією з найбільш Поширення вважається двохзонна система.

Як працює двозонній клімат контроль
Двозонній клімат - інтелектуальна система управління кліматом в салоні автомобіля. У порівнянні з звічайній кондіціонерамі, таке обладнання має ряд ПЕРЕВАГА. Це можлівість регулювання НЕ Тільки температури, а й вологості усередіні машини, висока безпека. Крім регулювання клімату в салоні, така система может відстежуваті температуру зовні.

Функціонал двухзонного клімат-контролю

Система управління кліматом Складається з ряду ЕЛЕМЕНТІВ. Це опалювальний блок, кондиціонер, СПЕЦІАЛЬНІ датчики, розташовані в різніх місцях, система фільтрації и електронний блок управління. Двохзонна система відрізняється від других тім, что крім комфорту водія, враховуються и Відчуття переднього пасажира. Клімат-контроль підбірає оптимальний режим вологості и температури відразу в двох зонах. Трьох-і чотірьохзонній клімат-контроль оснащується ще и пультом управління, за помощью Якого пасажири на задньому сідінні могут самостійно регулюваті режим в салоні. Індивідуальний клімат для водія и пасажира, хочай и підтрімується автоматично двухзонной системою, яка не якщо кардинально відрізнятіся через змішування Повітря в салоні.

Двохзонна система враховує и рівень сонячного віпромінювання, тому в салоні НЕ будуть пітніті скла. При включенні опалення, ЯКЩО «за бортом» низька температура, клімат-контроль задіє и кондиціонер. Щоб віключіті попадання в салон Забруднення повітря, «розумне» обладнання здійснює Очищення повітряних мас.

Нюанси роботи двухзонного клімат-контролю

Клімат-контроль двухзонного типу не дасть пасажирам и водієві застудітіся. У салоні авто ціркулює змішаний Повітря - холодний и гарячий, причому ВІН Надходить самє в завданні зону. При необхідності роботу системи можна корігуваті вручну, тому їздіті в машіні з двозоннім клімат-контролем вдасть, ЯКЩО в чіслі пасажирів є Маленькі діти.

Відмінністю клімат-контролю є такоже наявність системи реціркуляції, задіявші цею клапан, можна не допустити, надходження ЗАБРУДНЕННЯ, Зайве запорошені Повітря ззовні в салон. Багато автомобілістів скаржаться на шум в салоні при вікорістанні двухзонного клімат-контролю, однак звуки чутні позбав на качану роботи обладнання. При досягненні оптімальної температури система переходити на безгучної режим.

Оптимальним Вибори двозонній клімат-контроль таборі, ЯКЩО автомобіль в основному вікорістовується для поїздок двох людей. Если пасажирів больше, Варто задуматись про установку ВДОСКОНАЛЕННЯ устаткування - з трьома або чотірма зонами обслуговування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: