» »

Як розблокуваті телевізор SamsungСучасні телевізори настількі хитромудра влаштовані, что розібратіся в їх Пристрої зможите далеко не КОЖЕН майстер, що не Кажучи Вже про звічайній громадянина. Тому ЯКЩО у вас не Вийшла самостійно розблокуваті телевізор Samsung, Звертайтеся Тільки в сервісний центр цієї Компанії.

Як розблокуваті телевізор Samsung

Відкрійте пульт и замініть батарейки. Можливо, что смороду Вже просто не в змозі підтрімуваті его повноцінну роботу. Увімкніть телевізор и подівіться, чі змінілося що-небудь на краще. Если ні, Спробуйте найти в технічній документації ключ для розблокування.

Перевірте, чи не ВСТАНОВИВ чі ві Випадкове на ТЕЛЕВІЗОРІ режим захисту від дітей. Дізнатіся, як можна розблокуваті телевізор в цьом випадка ві зможете, ознайомитись з Інструкцією.

Перевірте, чи не встановлений на ТЕЛЕВІЗОРІ так звань «готельний режим» (HOTEL MODE), ЯКЩО йо пульт здатн Тільки перемікаті каналізац. Ознайомтеся з керівніцтвом з ЕКСПЛУАТАЦІЇ телевізора цієї марки и дізнайтеся, як можна вивести йо з цього режиму. Однак нерідко Такі настройки не відображені в документації и могут буті змінені Тільки при вході в Спеціальне инженерное меню (сервісний режим), віклікаті Яке можна Тільки в тому випадка, ЯКЩО вам відома комбінація клавіш на пульті.

Відключіть живлення телевізора. Однією з універсальніх комбінацій для виходе в инженерное меню є наступна: «MUTE» - «1», «8», «2» - «POWER». У телевізорів цієї марки, привезених з Європи, нерідко спрацьовує комбінація: «STANDBY» - «DISPLAY» - «MENU» - «MUTE» - «POWER». При вході в сервісний режим ВСІ налаштування корістувацького меню обнуляються.

Если ЦІ комбінації НЕ спрацював, зверніться на сторінку http://master-tv.com/proshivki/tv/Samsung-eeprom-memory-dump.html, віберіть модель свого телевізора Зі списку, скачайте файл в архівному форматі. Rar або. Zip., Відкрійте текстовий документ и ознайомтеся з послідовністю набору клавіш для входу в сервісний режим. Тут же ві зможете найти и Відомості про конфігурацію пам'яті вашої МОДЕЛІ телевізора, перепрограмувавші якові помощью СПЕЦІАЛЬНОГО пристрою (програматора) ві обнуліть настройки. Однак цею способ краще Залишити професіоналам, ЯКЩО у вас немає достатніх навічок.

Если МОДЕЛІ вашого телевізора немає у списку, зверніться на форум телемастеров. Зайдіть на сайт http://espec.ws, зареєструйтесь и створіть тему. Сформулюйте питання, вказано марку и модель вашого телевізора. Можливо, что майстри вам підкажуть, як можна війта в сервісний режим. Звернута до них має сенс и у всех других випадка (Наприклад, для того щоб дізнатіся ключ для розблокування телевізора, ЯКЩО ВІН НЕ Вказаною у его технічній документації). Однак ЯКЩО телевізор ще перебуває на гарантії, краще відразу звернута в сервісний центр. Праворуч в тому, что в его пам'яті запісується годину усіх звернень до інженерного меню, и ЯКЩО вам не вдастся самостійно его розблокуваті, в гарантійному ремонті вам могут и відмовіті.

Чи не намагайтеся самостійно перепрограмуваті телевізор, ЯКЩО вам невідомо призначення тихий чі других Налаштування. Багато хто з них відповідають за технічний стан вузлів телевізора, и невміле поводження з ними может прізвесті до незворотніх НАСЛІДКІВ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: