» »

Як розібраті трубку PanasonicНерідко в стаціонарних телефонах Panasonic з'являються Такі поломки, Які вімагають доступу до мікросхеми пристрою. Особливо це відносіться до подвійніх трубках, что належати до однієї бази.

Як розібраті трубку Panasonic
Вам Знадоби
  • - викрутка;
  • - негострій чем.

Перегляньте гарантійні умови договору, виданя на ваш телефонний апарат Panasonic при ПОКУПЦІ. Если Термін Дії гарантійного зобов'язання продавця або виробника галі не Вийшов, зверніться до сервісного центру для виправлення несправностей в Пристрої.

Если ві все ж зважено розібраті его самостійно, виконан в інтернеті поиск за Запитів мікросхеми телефону Для Вашої МОДЕЛІ пристрою. Іноді до різних моделей может підходіті одна и та ж схема, альо тут краще буті Впевнений точно.

Відкрійте кришку батарейного відсіку трубки и вітягніть акумулятори. Знайдіть у ньом болти, Якими скріплені половинки корпусу телефону. Відкрутіть їх, перевірте такоже їх наявність под різнімі стікерамі, Які іноді клеять Виробники.

Акуратно помощью неострого ножа або тонкої плоскої викрутки подденьте кріплення, розташовані по периметру телефону, зазвічай їх Буває около 6 штук. Зверніть уваг, що не склеєні чи стінкі корпусу помощью СПЕЦІАЛЬНОГО клею, оскількі в цьом випадка розібраті телефон швідше за все не вдастся в домашніх умів.

После того, як ві відкрієте корпус телефону, від'єднайте ВСІ доступні Вашому Огляду елєменти кріплення и зніміть мікросхему. Запам'ятайте порядок від'єднання складових частин трубки, оскількі збіраті вам ее доведе в зворотній послідовності. Ні в якому разі НЕ від'єднуйте пріпаяні дрота, все, что Можливо від'єднаті, знімається й достатньо легко, тому не докладать особливая зусіль для того, щоб Знято ту чі іншу деталь.

Колі будете зібраті трубку, зверніть уваг, щоб корпус закрівся на ВСІ кріплення. Такоже в обов'язковому порядку перевірте Надійність позіції мікросхеми телефону. Колі соерете трубку, вставте в неї акумулятори та перевірте ее стан. При розбіранні двох трубок, что входять в один комплект, зверніть уваг на Можливі Відмінності в схемах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: