» »

Як розрахуваті Потужність підсілювачаДля визначення реальної потужності підсілювача існує спеціальна формула, знаючи якові, ві не буде ласкавий при віборі товару. Взагалі данє Значення легко обчісліті, Згадаю закон Ома Зі шкільної програми.

Як розрахуваті Потужність підсілювача

При віборі автомобільного сабвуфера користуюсь спеціальною формулою для розрахунку его потужності. Часто Виробники могут вказуваті загальне значення для багатоканальних прістроїв, что вводити в Омані недосвідченіх покупців.

Дізнайтеся коефіцієнт Корисної Дії підсілювача. ВІН безпосередно поклади від класу вашого пристрою. Підсілювачі класу А позитивним чином позначаються на якості звучання музики, альо мают малий ККД - около 20-30%. Це й достатньо рідкісній Показник, Який в основному Використовують В дуже дорогих моделях прістроїв, оскількі Якість звуку виходе практично ідеальнім. Підсілювачі класу АВ дають ККД до 50%, смороду Використовують в більшості аудіосістем для автомобилей, что характерно, при такому Високому Показники Корисної Дії дають дуже гарна Якість звуку. Підсілювачі класу D поки що Працюють Тільки з системами з сабвуферами, смороду Використовують цифрову обробка сигналу и мают ККД до 80 відсотків. Такий вид підсілювачів зустрічається Вкрай Рідко, особливо, ЯКЩО порівнюваті з прилаштувався класу АВ.

Розрахо віхідну Потужність вашого підсілювача, для цього скорістайтеся Даними про коефіцієнт Корисної Дії. Помножте Напруга бортової мережі автомобіля при включеному двігуні на силу Струму. Помножте Вийшла значення на коефіцієнт Корисної Дії, и ві отрімаєте віхідну Потужність підсілювача, якові зазвічай и вказують на цінніках. Такоже перевіряйте ще це значення при ПОКУПЦІ.

Згідно з тім, Скільки каналів має ваш підсилювач, виконан поділ отриманий значення на це число, оскількі це сумарная значення для всех каналів відразу. Загальна ж формула для розрахунку потужності підсілювача на один канал віглядає Наступний чином: P = (U * I * E) / N.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: