» »

Як зробити gsm сігналізаціюGSM сигналізація дозволяє віявіті тривожно сітуацію, яка вінікла при спрацьовуванні датчіків и Передат ее у вігляді голосового, текстового чи Іншого ПОВІДОМЛЕННЯ власнікові і (або) правоохороних органів. Для того щоб сделать Дану систему самостійно, звітність, вивчити об'єкт и візначіті компоненти сігналізації.

Як зробити gsm сігналізацію

Складіть список датчіків, Які звітність, для ведення контролю над об'єктом. Наприклад, ЯКЩО ві Хочете убезпечити ваш будинок від сторонніх, то рекомендується Встановити звукові датчики, датчики руху, шуму, датчики розбіття скла, удару, магнітоконтактні датчики, датчики задімленості.

Встановіть ВСІ сповіщувачі вашої GSM сігналізації в необхідні місця приміщення. Магнітоконтакнтніе датчики звітність, Встановити на вхідні двері. Смороду спрацьовують в тому випадка, ЯКЩО хтось несанкціоновано заходити у квартиру. Сигнал від них передається до блоку управління, Який відає Звуковий сигнал чі іншу встановленного команду. Датчики руху ставлять у всех основних кімнатах квартири або будинку.

Если ві боїтеся, что ворог пробереться в будинок через Розбите скло, то звітність, поставити відповідній датчик, Який має вигляд практично непомітною Сітки. Зовнішній вигляд вікна при цьом Трохи постраждає. Если ві не хоче економіті на безпеці и прагнеться Зберегти красу інтер'єру, то можете прідбаті Спеціальний аудіоізвещателі, Які направляються на вікна и фіксують їх Пошкодження. Если ві побоюєтеся пожежо, то рекомендується Встановити датчики задімленості в комплекті з автоматичності системою Гасіння пожежо.

Віберіть місце для установки блоку управління. ВІН винен буті ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ спеціальною внесень GSM антеною. Змонтуйте антену в зоні стійкого прийому GSM сигналу. Для цього направте ее в Бік найбліжчої базової СТАНЦІЇ. Сам блок винен знаходітіся у досяжному місці в квартирі на вісоті, яка недоступна для дітей.

З'єднайте датчики з блоком управління, после чего встановіть з'єднання последнего з оповіщувачамі, на Які буде подаватіся відповідній сигнал або ПОВІДОМЛЕННЯ про тривожно сітуацію.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: