» »

Як зробити midi клавіатуруMidi-клавіатура являє собою електронний прилад, Який может перетворіті фізичний Вплив, Наприклад, регулювання гучності або натіскання на клавішу в упорядковану послідовність цифрових операцій.

Як зробити midi клавіатуру
Вам Знадоби
  • - комп'ютерна клавіатура;
  • - непрацюючий синтезатор / електропіаніно;
  • - паяльник.

Скорістайтеся спеціальною програмою, щоб сделать МІДІ-клавіатуру Зі звічайної комп'ютерної. Наприклад, FL studio, Bome's Mouse Keyboard, Virtual_MIDI_Keyboard. Скачайте додаток Virtual midi piano, для цього перейдіть за ПОСИЛАННЯ vmpk.sourceforge.net. Дана програма дозволити перепрізначіті клавіші зробленої вами клавіатурі, щоб використовуват ее як ​​МІДІ.

Знайдіть старий непрацюючий синтезатор, зніміть з нього ряд клавіш, решта вікіньте. Вам підійде будь-який Пристрій, Архів НАЙГОЛОВНІШЕ, щоб у момент натіскання клавіші сталося замикання двох контактів. У цьом випадка ві можете використовуват для виготовлення МІДІ-клавіатурі дитяче іграшкове електропіаніно.

Візьміть непотрібну комп'ютерну клавіатуру, вона винна буті РОБОЧЕГО и мати вихід USB. Це звітність, для одночасної роботи комп'ютерної клавіатурі та МІДІ. Розберіть ее, ві побачим, что в момент натіскання кнопки на різніх «плівочка» замікається два контакти, це ПОЧИНАЄТЬСЯ від плати, яка, в свою черго, теж має Дві Сторони з контактами. На лісточок паперу перепішіть, Які контакти відповідають Яким кнопках. Ідіть по порядку розташування клавіш, щоб НЕ заплутатіся.

Припаяйте до шкірного контакту плати проводок довжина 15-25 сантіметрів з оголеним кінцем. Це звітність,, щоб НЕ паяти дрота від клавіш піаніно до плати, так як там Небагато місця, и простіше буде їх скрутити. Візьміть клавіші від піаніно, припаяйте до шкірного контакту клавіші по проводку. Ві отрімаєте в результаті ряд клавіш з щетиною.

Візьміть листок Зі схемою и скрутіть дрота від піаніно з проводами від комп'ютерної клавіатурі. Відкрійте програму Virtual midi piano и перейдіть у вкладку «Правка», віберіть пункт «прив'язки клавіш» и по черзі прізначте Потрібні кнопки. Війдіть з програми. Створення midi-клавіатурі завершено.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: