» »

Як зробити Бездротовий клавіатуруЗробити Бездротовий клавіатуру з провідний Можливо різнімі способами, однак, це зажадає від вас Величезне Терпіння, Великої зацікавленості в процесі и навічок програмування радіосігналу. У разі ЯКЩО вам Дійсно потрібна Бездротовий клавіатура в робочому стані, Найкраще скорістайтеся перевстановлення пристрою прийому-передачі сигналу з непотрібною бездротової МОДЕЛІ пристрою.

Як зробити Бездротовий клавіатуру
Вам Знадоби
  • - додаткова Бездротовий клавіатура;
  • - ІЧ-приймач и передавача;
  • - радіопріймач и передавача;
  • - Підключення до інтернету;
  • - схема вашої клавіатурі.

Відріжте дріт клавіатурі, после чего зробіть Спеціальний Пристрій, подсоединяемое до неї в місці зрізу, це буде передавача радіосігналу. Ві можете сделать его самостійно в тому випадка, ЯКЩО у вас є навички роботи з радіотехнікою. Зробіть такоже радіопріймач, Який буде прієднуватіся до роз'єму вашого комп'ютера.

Зверніть уваг, что все це зажадає від вас навічок програмування радіохвіль, тому задумайтеся за відсутності таких про Альтернативні методи переробки клавіатурі в Бездротовий Пристрій. Даній способ такоже має и свои плюси - НЕ нужно прямого контакту клавіатурі з адаптером, ее можна Встановити на й достатньо Віддалене відстань від радіопріймача и так далі. Тут такоже Варто Передбачити установку батарейного відсіку для живлення клавіатурі, для цього скорістайтеся схемою МОДЕЛІ вашої клавіатурі для поиска відповідного варіанту Підключення.

Зробіть вашу клавіатуру бездротової помощью передачі Даних з використаних інфрачервоного приймач. Це набагато простіше, так як НЕ нужно програмуваті Хвилі, прот, мінус в тому, что клавіатура винна розташовуватіся на й достатньо блізькій відстані до адаптера. Такоже з'єднання винне відбуватіся безпосередно.

Скорістайтеся найпростішім способом - купіть Бездротовий клавіатуру, вставте ее адаптер в роз'єм вашого комп'ютера и розберіть Пристрій введення. Війміть з неї передавача и заодно повторіть схему Підключення батарейного відсіку.

Краще Всього використовуват сходжу з вашої модель клавіатурі, оскількі в даним випадка буде менше проблем з підключенням адаптера и джерела живлення. Програмуваті тут вам такоже Нічого не доведеться, такоже розташуваті клавіатуру Можливо будь-яким ЗРУЧНИЙ для вас чином в залежності від радіуса сигналу та уровня заряду акумуляторів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: