» »

Як зробити кишеньковий ліхтарикЗаразитися у магазинах продається Дуже багато різніх ліхтарів, маленьких и великих, кишеньковий и переносних. Если ваша дитина просити купити Йому ліхтарик, що не поспішайте йти в магазин. Пропонуємо вам сделать кишеньковий ліхтарик своїми руками з підручніх матеріалів. Дитина получит корисностей штучку и прідбає цінній досвід.

Як зробити кишеньковий ліхтарик
Вам Знадоби
  • - Дві батарейки по 1,5 В
  • - картонна трубочка з кришкою и дном, в якові батарейки повінні добро входити одна за одною
  • - лампочка на 2,5 В
  • - картон
  • - Трохи щільного паперу

Як зробити кишеньковий ліхтарик
Скомкають шматочок паперу и протолкніте его в Кінець трубки. Це нужно, щоб вкладені в трубку батарейки всегда діставалі до ее верху. Ще шматок щільного паперу скрутіть и вкладіть в трубку. Згорнути папір не дасть батареям бовтатіся. Шматок фольги довжина 18 см складіть уздовж кілька разів у вігляді смужки. Один Кінець цієї смужки загніть гаком.

Як зробити кишеньковий ліхтарик
Всувайте смужка фольги в трубку так, щоб гак ліг на дно, а Інший Кінець вісовувався назовні. Потім вставте обідві батарейки, як показано на малюнку.

Як зробити кишеньковий ліхтарик
Зробіть отвір у крішці трубки Шевська ножем або пробійніком. У отвір винен туго входити цоколь лампочки.

Як зробити кишеньковий ліхтарик
Складіть Інший Кінець фольги, довжина около 8 см, и прітісніть одним кінцем до краю відчинила в крішці. Угвінтіті в отвір лампочку.

Як зробити кишеньковий ліхтарик
Вставте кришку так, щоб смужки фольги були поруч, альо НЕ Стикана. Прітісніть верхню смужка до ніжньої, щоб замкнути ланцюг. Лампочка загориться.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: