» »

Як зробити мікросхемуЯк роблять мікросхеми. Мікросхема це електронна схема, яка розташовується на платівці, зробленої з напівпровіднікового матеріалу, зазвічай з кремнію. Як правило, площа Типового інтегральної схеми складає 1,5 мм2, а товщина - 0,2 міліметра. Всі елєменти схеми (резистори, діоді, транзистори, опори и з'єднують їх проводки) розміщуються на платівці.

Як зробити мікросхему
Вам Знадоби
  • - паяльник;
  • - пластик;
  • - дрота.

Скорістайтеся спеціальнім додатком, щоб продуматі конструкцію мікросхеми. Попрактікуватіся в пітанні інженерії мікросхем можна помощью програми Logisim. Завантажити додаток можна за ПОСИЛАННЯ http://sourceforge.net/projects/circuit/.

Щоб Виконати кінцеве проектування схеми з шарів провідніків, діелектріків и напівпровідніків, встановіть програму Electric VLSI. Завантажити его можна на Офіційному сайті | Статистика виробника http://www.staticfreesoft.com/productsFree.html. После того, як вам удалось Скласти електронний проект мікросхеми, приступите до ее создания.

Візьміть шматочок пластику, розмір его винен буті як сім-карта телефону. У радіомагазіні Придбай струмопровідній олівець, Який призначеня для Відновлення доріжок. Візьміть струмопровідній клей, Наприклад «контактол» и шприц.

Для корпусу мікросхеми знайдіть металеву коробочку. Такоже знайдіть невелика кількість тонких проводков для дискретних компонентів.

Приступите до конструювання мікросхеми. Намалюйте на платівці струмопровідні доріжкі, резистори й Ємності, все, что можна намалюваті згідно побудованої схеми на комп'ютері. Далі наклейте транзистори або діоді. Приклейте на платівку дротов Виведення мікросхеми. Найкраще проколоти пластик, щоб ВСІ Висновки перемістіліся в низ плати. Зверху приклейте кришку, надпішіть на ній назв.

Припаяйте отриманий мікросхему до плати. Для цього приклейте ее висновка на шматочок самоклеющейся алюмінієвої фольги, до кожної ноги припаяйте тонкий проводок. Для пайки мікросхеми використовуются флюс ЛТІ-120. Зробіть плату з склотекстоліті, розмістіть на ній схему, сформуйте и припаяйте виходи на майданчики плати. Потім візьміть спирт, отмойте плату від залишків флюсу. Далі припаяйте навісні елєменти.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: