» »

Як зробити планшетЯк зробити планшет. У наш годину комп'ютерного прогресу можна прідбаті все що завгодно були б гроші. Ідея планшетів Надзвичайно Приваблива и может Відкрити купу можливіть и для комп'ютерної графікі и для моделювання. Альо, на жаль, нормальний планшет коштує від 200 умовних одиниць, а таку суму может дозволіті Собі вітратіті далеко не КОЖЕН. Тому робимо планшет своїми руками.

Як зробити планшет
Вам Знадоби
  • - веб-камера;
  • - аркуш паперу;
  • - кулькова ручка;
  • - Кольорові стікері;
  • - Art rage 2.52;
  • - Foxit Mobile PDF;
  • - Genius WinTab;
  • - Bentley Digitizer Tablet Interface.

Розташо в поле зору відеокамері білий аркуш паперу (краще брати глянсовий, а не Матову папір для чіткості зображення). Візьміть звічайній Кулькова ручку и наклейте на ее кінчік шматочок Яскрава-зеленого стікера (для того, щоб камера стабільно розпізнавала руху ручки треба, щоб колір, відстежується вебкамери, разюче відрізнявся від кольору фону картинки).

Скачайте в інтернеті и встановіть необхідне програмне забезпечення для налаштування планшета (Наприклад, Genius WinTab або Bentley Digitizer Tablet Interface). З его помощью рух кулькової ручки по листу буде сінхронізуватіся з курсором комп'ютерної міші.

Для стабільності розпізнавання помістіть на Кінець ручки зелений світлодіод, щоб розпізнавання НЕ залежався від інтенсівності освітлення. Використовуются в якості датчика натіскання мікроперемікач від старої міші.

Використовуются вместо саморобная стилуса з кулькової ручки лазерну указку або брелок. Їм можна малювати на стіні. Камеру теж можна замініті будь-яким цифровиком. Потрібно Тільки підключіті его до відеовходу карти и все. Альо цею вариант підійде Тільки для розваги, бо Нічого гідного и складного таким способом намалюваті Неможливо.

Пам'ятайте, что такий віртуальний планшет - Всього позбав іграшка, и Ніколи Не зможу зрівнятіся з повноціннімі професійнімі планшетами через НИЗЬКИХ Дозволу и затримки сигналу, яка вінікатіме при оціфрування. Так что цею вариант віртуального планшета підійде для бажаючих «погратіся» або для людей, Які збіраються пов'язати свое життя з комп'ютерною графікою або моделювання. Так что на такому варіанті можна віпробуваті свои сили и паралельно збіраті кошти на професійний комп'ютерний планшет.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: