» »

Як зробити ресиверВідремонтуваті ресивер в домашніх умів й достатньо складно, це вімагає від вас не Тільки навічок неодноразовому ремонту подібної техніки, а й хороших знань аспектів роботи прістроїв даного виробника. Если ві НЕ впевнені в тому, что можете самостійно провести ремонт, зверніться до услуг фахівців.

Як зробити ресивер
Вам Знадоби
  • - сервісна інструкція;
  • - набор інструментів;
  • - программа прошивки;
  • - знімній накопичувачі;
  • - доступ в інтернет.

Перегляньте гарантійні документи на ваш ресівер, І, у разі ЯКЩО Термін галі не Вийшов, Поверніть товар продавцеві для Подальшого обміну або ремонту пристрою, а такоже, в Деяк випадка, и для повернення копійчаних коштів. У цьом випадка вам звітність, переконатіся у відсутності зовнішніх дефектів.

Такоже ві НЕ повінні булі розбіраті его самостійно до Настанов терміну Закінчення Дії Гарантії. Цею Термін может буті різнім для продавців и віробніків, тому, уважности читайте документацію Щодо даної тими. Такоже ЯКЩО раніше на ваш ресівер самостійно встановлювали неофіційна програма прошивки, уточніть, чи Діє гарантія в даним випадка.

Если Термін Гарантії на ресивер Вже Вийшов, віднесіть Пристрій до сервісного центру для ремонту. Віддайте ПЕРЕВАГА у віборі тим, хто встановлює свой гарантійний Термін на віроблені ремонтні роботи и на замінені елєменти.

У випадка ЯКЩО ві Хочете відремонтуваті ресивер самостійно, Попередньо установіть джерело ВИНИКНЕННЯ несправності. ВІН может полягаті в збоях програмного забезпечення, а такоже, поломка может буті механічного характеру.

Если ві ВСТАНОВИВ, что проблема кріється в несправності встановленного програмного забезпечення, завантажте Останню версию офіційної програми прошивки для вашого ресивера, после чего скопіюйте розпаковані файли на знімній USB-накопичувачі.

После цього виконан переустановку програми прошивки з сервісного меню пристрою в режімі оновлення. У Деяк випадка ресивер повинний буті відключеній від других прістроїв, докладніше про процес перепрошивки дізнавайтеся з інструкції, что додається до файлу або на сторінці завантаження.

Для того щоб провести ремонт ресивера в разі ВИНИКНЕННЯ механічніх несправностей, знайдіть в інтернеті сервісну інструкцію до вашої МОДЕЛІ пристрою. Переконайся заздалегідь, что для ремонту буде Достатньо ваших навічок роботи з технікою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: