» »

Як зробити тюнерДля ремонту тюнера ї Іншого Супутникове обладнання Деяк компаніямі-провайдерами передбача послуга виклику сервісних працівніків додому. У разі самостійного ремонту всегда врахову Особливості МОДЕЛІ вашого обладнання.

Як зробити тюнер
Вам Знадоби
  • - сервісна інструкція;
  • - программа прошивки;
  • - доступ до інтернету.

З'ясуйте характер поломки вашого обладнання. Для цього перевірте его реакцію на включення, на что посілаються сигналі з панелі Керування або пульта ДУ и так далі. У випадка ЯКЩО ві виявило поломку програмного характеру, дізнайтеся на Офіційному сайті | Статистика виробника пристрою, де можна дістаті офіційну програму для перепрошивки тюнера.

Завантажте програму, розархівуйте ее и скопіюйте на знімній накопичувачі, Попередньо Переконайся у тому, что его ОБСЯГИ НЕ перевіщує допустимий Для Вашої МОДЕЛІ. Зайдіть в сервісне меню и запустіть оновлення пристрою, при цьом в точності дотримуйтесь керівніцтву, что Йде в комплекті з програмою або на сторінці завантаження. Виникнення таких поломок может відбутіся при установці вами раніше спеціальної програми прошивки, что передбачає наявність програми-емулятор для розкодування каналів.

Если Раптена ві виявило механічну несправність або не можете самостійно візначіті джерело проблеми, зверніться до працівніків сервісних центрів з ремонту супутникового обладнання. Такоже дізнайтеся, чи не Надаються чі подібні послуги вашим провайдером, Попередньо зв'язана Зі службою технічної ПІДТРИМКИ або прочитавши інформацію на Офіційному сайті | Статистика Компанії.

Если ві Хочете Виконати самостійній ремонт механічної несправності вашого тюнера, в обов'язковому порядку знайдіть сервісну інструкцію. Без неї НЕ беріться за ремонт в домашніх умів даже при наявності навічок роботи з подібною технікою, у вашої МОДЕЛІ могут буті свои Особливості, які не врахувавші Які при ремонті, можна Повністю зламаті обладнання. Складність тут Полягає в тому, что Виробники и працівники сервісних центрів Рідко Надаються у Вільний доступ Такі інструкції, найчастіше їх можна найти в інтернеті Тільки англійською мовою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: