» »

Як сінхронізуваті комп'ютер и телевізорВсі телевізійні екранах обмежені кількістю пікселів. У самого простого телевізора екран має Дозвіл в 1920х215; 768 пікселів, а у більш дорогих - 1920х215; 1080 пікселів. Майже ВСІ Сучасні МОДЕЛІ перетворять под свое число пікселів НИЗЬКИХ сигнал прийому. Цю ж функцію может Виконувати и комп'ютер помощью спеціальніх програм.

Як сінхронізуваті комп'ютер и телевізор

Підключіть стаціонарний або портативний комп'ютер, вікорістовуючі Такі тіпі роз'ємів, як HDMI - найпошіренішій роз'єм (їх кількість буде залежаться від МОДЕЛІ ТБ), DVI - практично ті ж самє, что HDMI, Тільки частіше застосовується и поєднує роз'єми на комп'ютері и телевізійнім HDMI-виходом. Роз'єм VGA вікорістовується тоді, коли комп'ютер НЕ має цифрових аналогів.

Если модель вашого телевізора НЕ підтрімує VGA, застосу адаптер для роз'єму YUV. ВІН допомагає в перетворенні цифрових сігналів, альо їх Якість набагато нижчих порівняно з іншімі роз'ємамі. Відеороз'ємі бувають Scart, S-Video и Video, альо їх Використання однозначно впліває на Якість прийому сигналу, что пріймається телевізором. Через це зображення может буті розмітім.

При підключенні через HDMI пам'ятайте, щоб Windows відразу відобразівся на екрані ТБ, що не підключайте до комп'ютера додатковий монітор. Підключіть до блоку живлення комп'ютера, що не через HDMI монітор. Цім ві досягнете коректної роботи відеокарті под Дозвіл екрана телевізора. Зображення з'явиться на екрані, и с помощью комп'ютера ві зможете налаштуваті необхідній Дозвіл.

Сінхронізуйте через DVI. Цею роз'єм спеціально розроблення, щоб передаваті зображення на монітор, альо в нінішніх комп'ютерах існують відеокарті, Які дозволяють передаваті звук и зображення на телеекрана.

Если у вас немає Такої відеокарті, використовуются адаптер, альо оскількі в цьом випадка Звуковий сигнал Йде через кабель, то зображення і звук могут відставаті один від одного. Використовуются Додатковий програму Reclock для Усунення цього незручності.

Використовуются Альтернативні Способи передачі ІНФОРМАЦІЇ на телевізор: скорістайтеся маршрутизатором DSL, ЯКЩО ТБ і ПК далеко один від одного; передайте інформацію через кабель.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: