» »

Як завантажуваті ігри на PS3Завантажити ігри sony playstation 3. Звантажені ігри для ігрової приставки PlayStation 3 вімагають від вас наявності СПЕЦІАЛЬНОГО програмного забезпечення, а такоже знаходження будь-якого диска в пріводі. Крім того, зверніть уваг, что старий способ запуску вікачаніх ігор на пріставці (джейлбрейк) давно Вже неактуально и часто Вже НЕ підтрімується багатьма розробниками.

Як завантажуваті ігри на PS3
Вам Знадоби
  • - доступ до інтернету;
  • - знімній накопичувачі;
  • - программа прошивки.

Перед тім як завантажуваті ігри Для Вашої PlayStation 3, спочатку перевірте встановленного у Вашому Пристрої прошивку. Если у вас ВСТАНОВЛЕНО Заводське програмне забезпечення, дізнайтеся про процедуру прошивки ігрової консолі, щоб надалі мати можлівість запускаті вікачані гри. Ві можете використовуват інформацію з Наступний сайту: http://jbreaker.ru/. Перед перепрошивкой ознайомтеся з гарантійнімі умів на PlayStation 3.

После установки кастомной прошівці перейдіть до запуску Завантажени ігор, Попередньо скачайте їх з інтернету (Посилання ві можете найти на спеціальніх Тематичність форумах, такоже виконан поиск по торрентів). Завантажте програму multiMAN и емулятор приводу BDEMU. Перевірте вікачані файли на віруси и скопіюйте їх на знімній накопичувачі. Вставте флешку в приставку, после чего зайдіть в меню "Games" і "Install Package Files".

За помощью джойстика виконан спочатку інсталяцію менеджера multiMAN, а потім и BDEMU. Скопіюйте завантажені вами гри на знімній накопичувачі (підійде зовнішній жорсткий диск або флешка). У менеджері multiMAN відзначте хрестиком файл установки, после чего гра винна змонтується самостійно. Краще Всього заздалегідь Вставити будь-який диск в прівід вашої приставки, оскількі НЕ ВСІ ігри запускаються самостійно.

У разі ЯКЩО раніше ві корістуваліся джейлбрейком, после перепрошивки встановіть на вашу приставку програму Fix Permission. Встановлюється вона аналогічно попереднім програмам, после цього при запуску ігор у вас не буде з'являтися чорний екран. Ві можете ее НЕ встановлюваті за відсутності Такої проблеми, однак, збережіть Завантажени Установник на всякий випадок. Не забувай перевіряті на віруси встановлюється обладнання и вікачані гри.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: