» »

Як Дивитись фільми на фотоапаратіДеякі фотоапарати можна використовуват як відеоплеєра. В основному Дану функцію підтрімують ті Пристрої, в якіх є функція запису відео. У більшості віпадків це недоступно для власніків ДЗЕРКАЛЬНИЙ фотоапаратів.

Як Дивитись фільми на фотоапараті
Вам Знадоби
  • - програма-конвертер;
  • - Підключення до інтернету;
  • - карт-рідер.

Перегляньте в документації вашого фотоапарата, в якому форматі у вашій МОДЕЛІ зберігаються відеозапісі. Файл відеозапісу, Який ві Хочете переглянути на ньом, винен буті того ж Розширення. Если ві НЕ добре там, в якому форматі фільм, включіть у Вашому комп'ютері відображення Розширення для файлів. Це робиться через меню «Властивості папки» в панелі управління.

У вікні, перейдіть до налаштування зовнішнього вигляд на Другій вкладці, зніміть Позначку прапорцем з позіції «приховуватися Розширення для зареєстрованіх тіпів файлів", застосо и збережіть Зміни. Подівіться формат вашого фільму в назві.

У разі ЯКЩО файли даного Дозволу НЕ підтрімуються вашим фотоапаратом, скачайте заново потрібну відеозапіс у відповідному дозволі або виконан конвертацію потокового файлу. Такоже врахову такий параметр, як Дозвіл екрана фотоапарата, оскількі Дозвіл відеозапісу может НЕ підтрімуватіся.

Если відеозапіс невірного формату або дозволено, треба редагуваті ее помощью програми-конвертера. Їх можна скачати в інтернеті; такоже ві можете скористати стандартними інструментамі, что входять до складу програмного забезпечення фотоапарата, ЯКЩО Такі є Для Вашої МОДЕЛІ пристрою.

После того як ві віберете програму, вкажіть кінцеве Дозвіл конвертування файлу, такоже задайте настройку дозволено, пропорцій и частоти кадрів в секунду. Краще Всього НЕ переглядаті відеофайлі HD-якості у Вашому фотоапараті в тому випадка, ЯКЩО ВІН НЕ підтрімує зйомки в даним форматі. За Бажанов налаштуйте Збереження або видалений оригінального відеозапісу, запустіть процес кодування и дочекайся Закінчення Операції.

Вставте карту пам'яті фотоапарата в Спеціальний перехідник або, ЯКЩО дана дія підтрімується вашою моделлю пристрою, підключіть фотоапарат у режімі «Накопичувачі». Скопіюйте на флешку відеозапіс І, від'єднавші Пристрій від комп'ютера, відтворіть фільм в режімі перегляду.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: