» »

Як Знято захист від дітей без пультаЗа відсутності пульта дістанційного Керування Знято захист від дітей Можливо, позбав віддавші телевізор фахівцям сервісних центрів. Сама ж система захисту від дітей увазі собою Введення Певного коду Блокування на переглядання телевізора, что часто надалі віклікає певні складності.

Як Знято захист від дітей без пульта
Вам Знадоби
  • - інструкція.

Перегляньте інструкцію до вашої МОДЕЛІ телевізора, знайдіть у ній Спеціальний універсальний код розблокування. Если керівництво Опис користувача відсутня у вас з яких-небудь причин, ві можете скачати ее з офіційного сайту виробника, або виконан запит в інтернеті. Для перегляду Керівництва, швідше за все, вам Знадоби программа Adobe Acrobat.

Зверніть уваг, что дана послідовність передбача Тільки позбав в разі наявності у вас пульта дістанційного Керування. Если у вас его немає, ві можете прідбаті его в спеціальніх магазинах побутової техніки вашого міста.

У випадка ЯКЩО ві не можете найти пульт від вашої МОДЕЛІ телевізора, зв'яжіться з російськімі ПРЕДСТАВНИК виробника, щоб дізнатіся, де Можливо Замовити Пристрій дістанційного Керування. Такоже НЕ Зайве буде Попередньо перевіріті наявність даного товару в інтернет-магазинах.

Если у вас з яких причин відсутня можлівість прідбаті пульт управління, зверніться в сервісні центри для Зняття Блокування. Если вам відомій код, повідомте его фахівцям. Такоже за наявності у вас питань комерційної торгівлі навічок ві можете зібраті пульт дістанційного Керування самостійно.

Перевірте у вашій інструкції наявність вказівки комбінації Зняття Блокування при натісканні кнопок з передньої панелі телевізора. Таке зустрічається в рідкісніх моделях, І, найчастіше, для того щоб потрапіті в меню розблокування, вновь ж таки может знадобітіся пульт.

Такоже зверніть уваг, что ві можете спробуваті використовуват Пристрій дістанційного управління від Іншого пристрою, альо бажано того ж виробника. У будь-якому випадка Варто перевіріті цею вариант перед тім, як віклікаті майстра або відвозіті телевізор в сервіс.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: