» »

Як зібраті джойстикВ основному для Керування в іграх Використовують клавіатура и миша, однак є Багато ігор, в якіх набагато зручніше буде застосуваті Інший маніпулятор - джойстик. Йо можна прідбаті в будь-якому Комп'ютерний магазині або сделать самостійно, что Достатньо легко.

Як зібраті джойстик

Знайдіть у мережі інтернет ЕЛЕКТРИЧНА схему джойстіків, Які підключаються до Game-порту звукової карти персонального комп'ютера. У схемі может буті вікорістані змінні резистори або Оптопара. Вибирайте ту, деталі до Якої прідбаті простіше. Варто відзначіті, что Оптопара можна дістаті Зі старої механічної ведмедики, что дозволити заощадіті на покупках. Перед їх використанн перевірте тестером їх працездатність.

Підберіть корпус для джойстіків. Ві можете сделать его самостійно або просто взяти джойстики Зі старої приставки. Смороду й достатньо зручні, и при цьом зламаті їх буде НЕ шкода. Розберіть конструкцію, щоб дістатіся до ЕЛЕМЕНТІВ схем. Делать це звітність, акуратно, щоб НЕ пошкодіті пластик, Які может розкрішітіся через сильний лещатах. Знадобітіся два старих джойстика.

Візьміть перший джойстик и згідно електрічній схемі встановіть в нього Дві Оптопара. Одна з них буде відповідаті за рух вперед и назад, а друга буде регулюваті положення ліво-вправо. Прікріпіть світлодіоді до рухомої Частини джойстика, а на Нерух Частину встановіть фотодіоді.

Використовуются другий джойстик за принципом коробки передач. При переміщенні его в крайні положення будуть замікатіся відповідні контакти. У результаті будут Отримані 4 позіції для 4 кнопок.

Встановіть на кожен джойстик СПЕЦІАЛЬНІ роз'єми и Саморобні псуй для з'єднання. Перший буде підключатіся до Game-порту персонального комп'ютера, а другий до першого. Перевірте правільність з'єднань з ЕЛЕКТРИЧНА СХЕМА фірмової МОДЕЛІ джойстика.

Продзвоніте КОЖЕН елемент тестером. Тільки после цього можна підключіті Пристрій до комп'ютера и віпробуваті на ділі. Запустіть будь-яку ігри з! Застосування Даних маніпуляторів, налаштуйте їх роботу и насолоджуйтеся власним Винаходи.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: